Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik a kedvenc magyarországi...

Melyik a kedvenc magyarországi nagyvadad?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Muflont még nem lőttem soha.

#6: Butaságokat beszélsz, a trichinella miatt nem szerencsés kolbászt csinálni vadhúsból.

2022. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nem ugrik az autó elé.
2022. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

10 nem fogok eszmecserébe bocsátkozni a továbbiakban és NAGYON remélem nem, nem írsz továbbiakban hülyeségeket, de kijavítalak mert látom nem értetted azt amire reagáltál.


Mióta primitív színvonal, hogy a vadonélő állatok nem ételnek kéne nézni hanem békén kéne hagyni? ha ezt te szegénységi bizonyítványnak tartod akkor jó nagy sötétség honol a fejedben, amit nem csodálkozom. részletezem:


.farkas nem zabálja fel az egészséges, állatot csak azokat zabálja fel amik öregek, gyengék, betegesek míg a vadászok azt lovik ki amire épp rálátnak, legtöbb esetben még akkor is ha tilos, nem érdekli őket, hogy egészséges példány. így a kett vadász nem összehasonlítható te tudatlan.

farkas tehát nem támad bambira, max az olyan sutyó mesékben mint a három kismalac meg a farkas történetében. Bár az egy elvont tanító mese a gyerekeknek(arról, hogy nem engedünk be ismeretleneket a területünkre) de látom te túl gondoltad. Hogy lehetsz te ilyen sötét, nem gondoltál bele, hogy ha a farkasok felzabálnák az erdő lakoit akkor szerinted, hogy nem haltak ki? tényleg nincs ennyi eszed? Láttál te már farkast, tudod, hogy mi az életvitelük, mit esznek, hol és mire vadásznak?

Hol írtam olyat, farkas nem zabálja fel a vadon élő állatokat?

Egyébként ez a minden mindent felzabál az a szavannán van, hogy pld: az oroszlánok mindenre támadnak mert ott mindenből bőség van, de az erdőkben nem így van, hogy a farkas fakarozik egy bambi egyedül sétálgat az erdőben és a farkas koma bekapja a farkas barátjaival....pffff...


5 -10 fokban egy állat sem fog megfagyni nem, hogy egy ember még ha megnyírják sem.

(még a nagy bundában élő bárányok sem fáznak télen szőr nélkül, pedig aztán nekik lenne okukra)


Nem a húsevés ellen vagyok, hanem a vadonélő állatok levadászása és kizsigerelése ellen. Egyébként amit a hiper márkettekben találsz húst azokat is mind kegyetlen mód tartották és vágták le egytől egyik, csirkék nem tudnak megfordulni az élethelyükön és ezért egymást csipkedik és ezért a csirkéket folyamosan antibiotikummal kell kezelni, hogy ne haljanak bele egymás csipkedésében, a disznók egymás alá szarnak és a kaját a disznók alá a szarba dobják, a tejet a tehenek tőgyéből szedik ami be van gyulladva mert nem arra való a tőgy, hogy fejjék napi kétszer hanem a borjak táplálására és ezeket szintén antibiotikumozzák, + tejfakasztó gyógyszerekkel bombázzák és te ezt a piacot élteted de tudatlan buráddal.


és még én vagyok a primitív degradáló...

Okosabb lettél volna ha meg sem szólalsz.

Pff,,, ne reagálj erre a szerinted "hülyeségre", mert nem akarom magam fárasztani. az előzőt is félreértelmezted de lehet nagyobb a baj és nem félre hanem értelmezni sem tudtad.


Ne fárad magad újabb válasz adással nyugtasson az, hogy 10 emberből 8 full hülye és te ezek között is dobogós helyen állsz.


U.i: ne erőlködj! ha fele annyi eszed lenne mint nekem már szét robbanna a fejed.

(kb a fütyim szintjén lehet bár az is a nagy egészem része így még az is hasznosabb mint te.) Tényleg ne fárad magad s főleg engem ne.


Szerintem ha téged kiraknánk az erdőbe ahol farkasok élnek éhezve akkor sírva falnának fel mert olyan hülye vagy komám!

2022. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi, hogy még egy ilyen kérdésnél is össze tudtok veszni. 😂
2022. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazi titánok harca. :,D

(Szegény kérdező...)

2022. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
1%

#10 tele van a YouTube olyan videókkal amikor két teljesen különböző faj egymásnak segít vagy neveli fel,

Még a Szavannán is, nem egyszer van arra példa, hogy kis elkóborolt majmot az Oroszlány ANYA felnevel vagy nevelget amíg egy a falkájában lévő oroszlán észre nem veszi vagy le nem vadássza egy másik csoport tagja.

Sokkal több kutatás van erről a megmagyarázhatatlan jelenségre feltárása mint (napjainkban is) arra az abszurditásra, hogy a farkasok mindent felzabálnának-e az erdőben és a vadászoknál ők-e a rosszabbak vagy az űrlények akik elrabolják teheneket?

és a jelenség nem magyarázható meg az anyai ösztönnel mert idővel már az oroszlán kanok sem támadják a kis majmot, de a kis zebrát, antilopot sem.



Nagy sötétségben élsz ha azt hiszed, hogy az állatok ennivalók, vagy kolbászba tölthető ételmaradékok! Az, hogy te és a hozzáhasonlok semmit nem tudtok az állatokról az pont azért van,(mert sötét ember alatti szinten vagytok tartva) hogy zabáljad a húsát és ezzel gazdagítsd a húsgyárosokat, tejforgalmazókat s mellette jó beteg is legyél a sok gyógyszertől amit az állatoknak adtak s te jól felzabálod, s azt hiszed, hogy attól fog feszülni rajtad az S -es póló nyáron a beach -en.

2022. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Márpedig az őzpörköltnél nincs finomabb :) mondjuk azért a vaddisznó pörkölt sem rossz. "Formáját" tekintve a szarvas, külső megjelenésére fenséges állat, de a másik kettő jobban ízlik.
2022. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
77%

Én a dámszarvast kedvelem kinézetre a legjobban talán, az agancs formája miatt. Szerintem nagyon különleges. A gímszarvas pedig hát ugye az erdő királya.

Egyébként pedig igen.. a vaddisznő és az őzpörkölt valóban csodálatos, ebbe nehezen tudnék belekötni.

Vicces, hogy mindig azok szidják a "kolbászevőket" akiknek fingjuk sincs egy fenntartható vadgazdálkodásról.

Üdv.

2022. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ide is betévedtek a wolfabook...
2022. jan. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
Homo Bölényusz
2022. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!