Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen érdekes nagyvadas...

Milyen érdekes nagyvadas élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 22:15
1 2
 1/12 Ágyas tóni ***** válasza:
78%
Pilismaróton a kertünkben találtunk egy szarvast. Szegénynek eltört a lába ahogy a kerítésen átugrott. Végül pár nappal később kimúlt és elvitték a vadászok. 400 kg volt.
2022. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dagadozó Agy ***** válasza:
94%
Egyszer futni voltam a Budai-hegységben, amikor jött egy vaddisznó és erősen nézett. Futottam tovább bebarnult gatyában.
2022. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Elütöttem egy szarvast, csak lesett megkövülve rám, míg kb 90-el belefékeztem, totálkáros lett a kocsi, ráesett a motorháztetőre, fel a tetőre, onnan a csomagtartóra, és hátul lerepült.


Másik, horgásztam éppen éjjel és mellettem ült órákig egy hatalmas vadmacska, nagyon barátságosan nézett, sokszor közelített, aztán visszább ment, bár az nem nagyvad gondolom :D

2022. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Múltkor találkoztam anyósommal.
2022. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Három éve Svédországban,Vaxjö mellett hajnal 3~4 körül autóztunk a barátommal a vadászles felé. Én a vendég voltam.

Egy hajtűkanyarban a hegyi/erdei úton egyszer csak a semmiből előttünk termett egy rénszarvas. Azóta sem tudjuk,hogy úsztuk meg az ütközést,de csak centiken múlt. Nem egy nagy jószág,pont szemmagasságban volt a feje,és nagyon-nagyon közel....Az autó egy pár hónapos Volvo V60 cross country volt.

Bizony félreálltunk,és rágyújtottunk....volt egy kis remegés.

2022. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Egy vaddisznót elcsaptam autóval. Sajnos elég drága "élmény" volt.


(De a vaddisznó finom volt ;))


Nálunk is tavaly nyáron éjszakai horgászatnál egy kölyök róka próbálta lopkodni az egyik vödröt.

Mikor lefeküdtünk sikeresen el is lopta.

Igaz nem nagy vadas de nagyon cuki volt.

2022. febr. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%
A feleségem forgolódott az ágyban
2022. febr. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Tizenéves korunkban haverokkal erdőben sétáltunk aztán belebotlottunk pár vaddisznóba. A poén az volt, hogy egyikük még megjegyezte hogy mik azok a nagy farönkök ott picit messzebb. Kicsit tényleg úgy néztek ki.

De aztán megmozdultak, mi meg jó gyorsan jó messzire.

2022. febr. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer kirohant a bokorból és lendületből nekemrontott egy vaddisznó bringázás közben. Tiszta erőből beletapostam, emelkedőnek felfelé mentem kb. 35-tel és 200-as pulzussal halálra rémülve, ő úgy kb. 50 métert szaladt még utánam, aztán feladta.


Másik: Nem tudom, ez nagyvadas-e, de érdekesnek érdekes volt. Egyiptomban a sivatagban aludtunk a homokon, hajnalban jöttek a hosszú fülű sivatagi rókák, összevissza kóboroltak a gyékényeink körül, és megdézsmáltak mindent, amit csak találtak. Az egyik a vizet itta meg egy pohár aljáról, a másik a vacsoráról maradt pitaszerűséget rágcsálta el úgy, hogy közben végig engem figyelt.:)

2022. febr. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dagadozó Agy ***** válasza:
100%

Ezt a viddót elmény volt megnézni. Őzek vonulása:

[link]

2022. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!