Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon meddig fordulha...

Magyarországon meddig fordulhattak elő olyan cirkuszok amikben vadállatok is szerepeltek?

Figyelt kérdés
Medve, tigris, stb. nem akarok hülyeséget írni, de nekem rémlik olyan emlékem 31 vagyok idén, hogy én még kiskoromban láttam medvét, emlékszem a hatalmas fejére, de nem tudom hogy nem csak egy hamis emlék állatkertből, tudom a cirkuszokban egy idő után szabályozás volt iylen téren
2022. febr. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
még most is van
2022. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szabolcsi kisvárosban nem hiszem
2022. febr. 10. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én néhány éve külföldön voltam az egyik budapesti cirkusz előadásán és bizony volt oroszlán, elefánt, stb.

Mivel hogy Magyarországról jöttek, nyilván Magyarországon is működik a cirkusz vadállatostól.

2022. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még most is van. Illetve 4-5 éve voltam olyan magyar vándorcirkuszban, ahol valódi elefántok voltak. Igaz, olyat is láttam, ahol kivetítve mutatták be őket, úgyhogy kezd beállni ebben az ügyben változás.
2022. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Még most is van.
2022. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
2010 talán, akkoriban érhetett végen a Mónika Show.
2022. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!