Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen felügyeleti szervhez...

Milyen felügyeleti szervhez fordulhatok, ha a magyarországi márkaképviselet nem foglalkozik az ügyemmel?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy új autót, felszereltségi szintjét a magyarországi hivatalos forgalmazó oldaláról letöltött bemutató prospektus,valamint árlista és szériatartozék alapján választottam ki. A szalonban is ugyanez a lista és prospektus található meg.

Megérkezett az autó és több pontban nem egyezik a listával, valamint a képekkel sem, illetve hibás a hátsó lökhárító kivitelezése is. Az értékesítőn és a magyarországi központon kívül hova fordulhatok még?


2021. jan. 31. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Aláírtad? átvetted? ha a átadáskor már nem stimmelt, akkor miért?
2021. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem?
2021. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: átadáskor láttam először az autót, akkor már a nevemen volt, forgalombahelyezve és teljesen kifizetve. Nyilván egyik opció, hogy ott balhézok és nem veszem át az autót. Akkor se pénzem, se autóm, de adót meg minden mást fizethetek ugyanúgy.
2021. jan. 31. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Valszeg ők is tudták, rádlőcsölték, te meg bevetted.. pont.
2021. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

békéltető testület


Melyik szalon ez egyébként?

2021. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!