Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Amikor szafarin látják, hogy...

Amikor szafarin látják, hogy egy oroszlán vagy hiéna elkap pl egy antilopot és szó szerint élve felfalja nem kéne közbe avatkozik és leloni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 11:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg akik bemehetnek a természetvédelmi területre,aláírnak olyan nyilatkozatot is,hogy természetes folyamatokba nem avatkoznak...
2022. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
36%
Én a vegánokat utálom, a növényeket nem veszik emberszámba. Egyenek fényt.
2022. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Pompás ötlet!!! Állítsunk minden ragadozó mellé egy vadászt amelyik lelövi a prédát, sőt egy szakácsot is, amelyik ilyenkor megkérdezi az oroszlánt hogy medium, rare ot well down?
2022. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ez a dolga a ragadozóknak. Ők nem növényevők.
2022. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit eszik az oroszlán? Veszel neki cicatápot? :D
2022. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
16%
Az amit a tv-ben bemutatnak erősen cenzúrázott.You tube-on vannak olyan felvételek,pl,egy csapat vadkutya egy tehénből ellés közben szabályosan kitépi a borjút,közben a tehén keservesen bőg.A kutyák meg sem próbálják lefojtani a tehenet,teljesen bevadulnak.Ha én ilyet látnék,bizony beavatkoznék a természet rendjébe,és lelőném a tehenet.
2022. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hát én tiktokon futottam bele ilyen videokba és ott élve eszik meg a zsákmányt a ragadozók. Nagyon brutális!! Én lelonem őket!
2022. febr. 18. 12:21
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
mit ernel el vele kerdezo?
2022. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Neked csak Laci válasza:
100%
A ragadozók zsákmányszerzésében fontos szerepe van annak, hogy a zsákmány menekül, mozog és él. A táplálékszerző ösztöneiket ez mozgás is stimulálja, és ez más életterületen is fitten tartja a ragadozót. Figyeld meg a macskát, hogy a menekülő egérre jobban ugrik. Persze megeszik a vadállatok az állatkertben is a döglött állatok húsát, de ez nem nevezhető természetesnek, nem illeszkedik az ösztönös viselkedésükhöz, és rontja a belső harmónájukat és egészségüket. Ezért is legjobb hagyni, hogy az élőlények úgy éljék az életüket, amire ki vannak találva, mert úgy a legjobb nekik. Amennyiben az emberek életét nem veszélyeztetik.
2022. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem kihalt volna a föld, ha mindenki ezt gondolná
2022. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!