Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Amikor szafarin látják, hogy...

Amikor szafarin látják, hogy egy oroszlán vagy hiéna elkap pl egy antilopot és szó szerint élve felfalja nem kéne közbe avatkozik és leloni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 11:37
1 2 3 4
 21/32 Grimfox ***** válasza:
100%
A szafarin nem szabad beleszólni az állatok természetes viselkedésébe. Már épp elég zavarás az, hogy emberek is vannak a közelben járművekkel. A szafarin a természet bemutatása a lényeg, nem az, hogy a látogatók cuki állatokat lássanak. Arra az állatkerteket tartják fenn. A természet nyers, és vad, és aki szafarira megy, annak kell ehhez alkalmazkodnia, nem a szafarit kell az emberekhez igazítani.
2022. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%

Akkor azokat az embereket is lelőnéd mind, akik mondjuk nagyüzemi állattartásból származó húst esznek?

Csak mert az sokkal kevésbé brutális, ahogy a ragadozók a prédával bánnak, mint az, ahogyan néha az állatokat tartják, természetes fény és szabad mozgás lehetősége nélkül, antibiotikumon, hónapokig, hetekig, aztán jóízűen megeszik mégis, pláne mikor leakciózza a teszkó. Ők sokkal többet szenvednek, mint az említett zsákmányállatok.

Félreértés ne essék, nem vagyok sem vega, sem vegán, szeretem és eszem is a húst (mondjuk nekem fontos, hogy honnan, milyen tartásból származik), de ahogy az ember beleavatkozik minden szinten, minden fronton az élővilág, a természet rendjébe, az sokkalta drasztikusabb, etikátlanabb, károsabb és kegyetlenebb, mint ahogyan a ragadozók a zsákmányukkal bánnak.

Az egy természetes folyamat, amit mi emberek művelünk a bolygónkon és bolygónkkal, az meg marhára nem az. Hány embert szeretnél e miatt tarkón lőni, úgy mégis?

2022. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A szafaritúrán megfigyelő vagy, NEM avatkozol bele a természet rendjébe ami akkor is megtörténik amikor nem vagy ott. Azért mész oda hogy lásd mi történik a természetben. Ha békésen sétálgató állatkákat akarsz nézni akkor ne szafaritúrára menj, hanem állatkertbe, vagy cirkuszba.
2022. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az állatokat, de na, ez a természet rendje..
2022. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mivel lőnéd le, te nagyon okos? Szafarin nem adnak a kezedbe semmiféle lőfegyvert. Tudod egyáltalán, hogy egy vadölő puskát hogyan kell úgy tartani, hogy ne törje el a kulcscsontodat, mikor elsütöd?
2022. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25.A forgatócsoportot mindig kíséri fegyveres vadőr ,esetleg még katonák is,pl afrikában állandóak a polgárháborús állapotok,délamerikában a kokain farmok miatt.
2022. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nyilván nem én lonem le okoska
2022. febr. 24. 14:53
 28/32 anonim ***** válasza:
de miert lone le barki is??
2022. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Hogy ne élve egyék meg szerencsétlent..
2022. febr. 24. 14:56
 30/32 anonim ***** válasza:
hanem? hivjuk az oroszlan bollereket hogy halal modon oljek le az antilopot, daraboljak fel es kilora adjak el az oroszlanoknak? megfozni nem akarod nekik? ne legyel mar gyerekes, a termeszet az ilyen
2022. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!