Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hatalmas, nyúl méretű patkányo...

Hatalmas, nyúl méretű patkányok élnek tőlem nem messze, ez baj?

Figyelt kérdés
Németországban élek, most költöztem egy szép, nyugis kisvárosba. A helység legutolsó utcájában élek, nem messze kezdődik innen egy erdő, amelynek a szélén egy kis csatorna folydogál. Pár napja felfedeztem, hogy óriáspatkányok lakják, hosszú járatrendszert fúrtak a csatorna mentén végig, és onnan leskelődnek. Némelyik a víz mellett ücsörög, és tisztogatja magát, más példányok meg élvezettel csobbannak a vízbe. De valami brutális nagyok. Soha életemben nem láttam ekkora patkányokat. Van valami probléma ezzel? Nem zavarnak, nem undorodom tőlük vagy ilyesmi, de mégis csak rossz hírű állatok. Elég közel vezet a napi sétautam a tanyájukhoz, meg elvileg a kertbe is be tudnának jönni, ha akarnának. Jelenthetnek bármiféle veszélyt ezek az állatok? Egész jópofák különben. Kifejezetten intelligens ábrázatuk van, ezen rendesen meg is lepődtem, mert ilyen közelről életemben nem láttam még egyet sem.

2022. márc. 10. 19:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is nutriára tippelek.


[link]

2022. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Patkányok. A helyiek tudnak róla, tábla is van kitéve figyelmeztetésnek. Azért nagyobbak a mi szélességi fokunkon élő példányoknál, mert jóval északabbra vagyunk.
2022. márc. 10. 21:23
 13/37 anonim ***** válasza:
71%
Persze, persze kérdező, vagy aki kitette a táblát nincs tisztában vele mi az az állat...
2022. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
30%
Látatlanban jobban tudjátok mi az? Most nekem hiszel vagy a szemednek? :D 40-50 centis dögöket szedtek ki a csirkeól alól rokonomnál.
2022. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%
Akkor a rokonos ne csináljon ganédombot az otthonából, és ne nézze húsz centinek a tízet...
2022. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
12-es. Igen hódpatkányok de nem sima patkányok.
2022. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Fordított perspektíva

2022. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Itt mindenki állítja, hogy patkányok. De utána fogok kérdezni az önkormányzatnál is mostmár.
2022. márc. 10. 21:50
 19/37 anonim ***** válasza:
Egyébként én láttam olyan videót, hogy Londonban a metróban "óriási" (a magyarországinál tényleg sokkal nagyobb) patkányok laknak, de nem találok hozzá infót.
2022. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
18-as szerintem hódpatkány lesz az nem patkány. Azt írtad vízi csatornaban laknak. Na a hodpatkany vizi allat. A hodpatkany a nutria.
2022. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!