Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van egy szongáriai cselőpókom...

Van egy szongáriai cselőpókom az csíp vagy kézbe vehetem valahogy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? megnéztem a neten, és multkor egy ilyen mászott a faházajtónkon. levertem, aztán megakartam ölni, de megsajnáltam:S Nem is tudtam, h védett, és h ilyen fajta:S:S
2010. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hazaértem és a párnámon várt egy cselőpók. Mekkora esély van arra hogy ez itt lerakta a petéit???
2013. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem rak petéket, hanem ha megellik akkor a potroha végén egy pókhálóból készült zsákban tárolja őket, míg el nem kezdenek kimászni. Ezek után pedig a testén hordozza őket.
2013. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A petéit hordozza abban a zsákban.És nagyon aranyos kis állatka.Nem kell megölni,bántani!A petecsomóját soha nem hagyja el. az utódok kibújásáig a potroha alatt cipeli.
2013. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem csíp ok nélkül, szerintem kézbe lehet venni.
2014. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!