Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha lobotómiát csinálnának egy...

Ha lobotómiát csinálnának egy csimpánzon avval ki lehetne szedni belőlle az agressziót?

Figyelt kérdés
ha igen akkor ki lehetne ültetni és lehetne simogatni, vele fényképezkedni pl. álatkertben
2022. máj. 21. 15:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%

Te meg szimplán felületes vagy. Én is megkérdeztem ilyet gyerekként, kamaszként, ettől még még nem lennék képes sem kutyát sem macskát bántani. Embert igen.


A te elméleted alapján akkor minden gyerek egy kis terroristafióka, mert lövöldözősdit játszanak, meg ki tudja még mit.

2022. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%

#4 lehet hogy ez kimaradt az eddigi életedből, de létezik egy olyan dolog, hogy empátia. Tudod ez arra való, hogy felfogd ha másnak sz*r, akkor is ha neked nem az. Egyébként én sem szoktam elméleti síkon azon gondolkodni, hogy mi történne ezzel meg ezzel az állattal, ha. Mert nyomasztónak és gusztustalannak érzem. Ahhoz hogy valakinek ilyen egyáltalán az eszébe jusson, és még kíváncsivá is tegye, kell egyfajta mentális állapot mit ne mondjak.

Egyébként a válasz talán, egyik pillanatban igen, a másikban már nem. A lobotómia instabillá teszi a pácienseket, nem nyugodttá.

2022. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
#9. a majomhímlő lehet az oka :D
2022. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

“ És részemről az öröm hogy nem vagy a szomszédom. Iszonyodék egy olyantól aki használati tárgynak kezeli az állatokat”


Én személy szerint családtagként kezelem a kutyám és mindkét macskám. Te maximum azért véded őket (ennyi rosszindulattal a lelkedben), mert valamikor rájöttél, hogy ezzel imponálhatsz bizonyos hozzád hasonlóan felületes embereknél, és jófiú fényében tetszeleghetsz. Csak hát sorry, én átlátok a fajtádon. Inkább emeld fel a bepállott hátsód, kösd föl a tökeid (már ha van) és menj el a közeli menhelyre segíteni. Azzal többet segítesz, mint a fröcsögéssel.

2022. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

A csimpánzokat nem tudom sajnálni. Amien durván erőszakossan agresziven viselkednek egymással, meg ölik a csimpánz gyerekeket is csak hogy előbb kúrhassanak. Meg a fajtársuknak kitépik a kezét kihúzzák a belét és megeszik. Mef Afrikába kikapják a négerek kezéből a kisbabát és megölik, megeszik...


Mien sajnálatot érdemel egy ien állat?

2022. máj. 21. 18:10
 16/25 anonim ***** válasza:
23%

“ ehet hogy ez kimaradt az eddigi életedből, de létezik egy olyan dolog, hogy empátia. ”


Az enyémből maradt ki? 🤣


Akkor most ha Hirosimáról kérdezne, akkor meg tömeggyilkos lenne?

2022. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
És egy olyan állat milyen sajnálatot érdemel, ami kivágná egy élőlény agyának részét, megfosztva ezzel érzelmeitől, vágyaitól, magatehetetlenné téve, majd arra kényszerítené hogy számára idegen lények fogdossák, zajongjanak körülötte és villogjanak a szemébe, éveken keresztül, amíg meg nem hal?
2022. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
Egyik hülyébb, mint a másik. Ez a gyakori!
2022. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
"Mien sajnálatot érdemel egy ien állat?" Többet mint egy olyan állat aki más élőlények agyát vagdosná össze, mert fotóztatná magát velük.. Bár ahogy az írásképed elnézem, benned a lobotómia se tudna sok kárt tenni.
2022. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy nézzük márt a cuki kis érveidet: "durván erőszakossan agresziven viselkednek egymással" Mert az emberek ugye nem: csak a bőrszín, vallás, nem, szexuális beállítottság miatt ölik egymás, vagy haszonszerzésből, esetleg csak szórakozásból.

"meg ölik a csimpánz gyerekeket is csak hogy előbb kúrhassanak" És ugye a mi csodás emberi fajunk nem öli a gyerekeket, vagy nem erőszakolja meg őket: pedofilokról hallottál már?


"Meg a fajtársuknak kitépik a kezét kihúzzák a belét és megeszik." És mi úúgy imádjuk embertársainkat, hogy sose bántjuk őket... Ja, nem.


"Mef Afrikába kikapják a négerek kezéből a kisbabát és megölik, megeszik..." Az ember természetesen nem eszi más fajok gyerekeit, (á, dehogy, fincsi kis pörkölt) véletlenül se szaporítjuk őket tömegesen, öljük a gyerekeiket és zabáljuk fel.. vagy csak kínozzuk halálra különböző kísérletekben. Vagy állatszeretet címszóval nem fialtatjuk őket, és vesszük el a kicsinyeiket gyakorlatilag csecsemőkét, mert cukik, és hobbiállatnak akarjuk tartani.. Hát igen, mint a csodás emberi faj tagjának, van ám alapunk utálni a csimpánzokat azért amit mi napi szinten nagyüzemben megteszünk...

2022. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!