Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Rókacsalád van a szomszéd nem...

Zsoti72 kérdése:

Rókacsalád van a szomszéd nem lakott telken. Hogy tudom elriasztani őket? Átjárkálnak, macskát megtámadták, a kutya egész éjjel ugat miattuk.

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 08:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet itt mindenki ekkora idióta? Kíváncsi lennék, hogy ti mit reagálnátok, ha ilyen vadállatok lepnék el a környéket. Vigyék el a tyukotokat, harapják ketté a macskátokat, jöjjenek be az udvarotokba, ugasson egész éjjel a kutyátok. Próbáljátok ki ti is, na. Nyilván valóban intézkedni kell ez ellen, mivel veszettséget is hordozhatnak. Az meg aki mondja, hogy viselje el és etesse őket menjen és csinálja ő. Nyilván nem lelövetni akarja meg stb csak valamit intézkedni. Tényleg nem értem, hogy hogy lehet így egymásnak ugrani meg ekkor idiótának lenni
2022. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
52%

#31: "Az meg aki mondja, hogy viselje el és etesse őket menjen és csinálja ő."

Pontosan ezt csinálnám, csak nem olyan helyen élek.

https://www.youtube.com/watch?v=-_WOOm301Sc&t=3s

"Nyilván nem lelövetni akarja meg stb csak valamit intézkedni."

Ja, majd a jegyző kimegy és megkéri a rókát, hogy menjen már onnan...

"harapják ketté a macskátokat"

Már láttam macskát elriasztani rókát, ami láthatólag csak barátkozni akart vele.

2022. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!