Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy szabaduljak a gyilkosság...

Hogy szabaduljak a gyilkosság utáni büntudattól?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt befészkelt egy mókus az autóm motorterébe, és sehogy sem tudtam elűzni onnan. Végül már kénytelen voltam kézzel benyúlni érte, hogy kivegyem, de közben megharapott, és ijedtemben a földhöz vágtam. Természetesen volt rajtam kesztyű, így nem okozott sérülést, csak hirtelen ijedtség miatt gyorsan el akartam dobni. Egyáltalán nem állt szándékomban bántani, akkor eldobni akartam, nem pedig földöz vágni, csak valahogy úgy ficánkolt a kezemben, hogy elvétettem a dobást, és nagy erővel egyenesen az aszfaltoz dobtam. A legrosszabb, hogy nem halt meg azonnal, hanem még a földön fekve, vérző szájjal rángatózott. Még most is élesen a szemem előtt van a mókus haláltusája, és nem tudom elhesegetni ezeket a gondolatokat.

2022. szept. 24. 11:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehet, hogy nálunk ennyire utálják a rókát? Persze, szereti a házi szárnysokat, de azokat aki nem zárja el megfelelően, bzony elviszi a róka, ha teheti. Irországban, városban is, este vacsit tesznek ki a rókáknak, akik odaszoknak, és meg is simogatják őket. Rókuci éhes, és kaját keres, elvégre élólény!Sok helyen a róka háziállat. Sajnos, a magyar nem állarszerető, lenézi a többi élőlényt! Tessék elzárni az állatokat, amiket a róka szeret, de nálunk látom, csirkék, tyukok, kacsák, stb, szabadon lófrálnak az udvarokon.
2023. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!