Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A farkasok falkában járnak az...

A farkasok falkában járnak az erdőben jól gondolom ?

Figyelt kérdés
Igy még ovatosabb kell legyél ha erdőben sétálsz szerintem
2022. nov. 22. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, de emiatt nem kell óvatosabbnak se lenned, plusz ettől még nem sok farkas akad errefelé.
2022. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden erdőben vannak farkas falkák.
2022. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem
2022. nov. 22. 22:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból igen, de nem ritkán a magányosan kóborlók se. Az embert kerülik és maximum önvédelemből támadnak (pl. sarokba szorítva érzi magát) vagy ha már nagyon ki van éhezve az állat, egyébként nem tekintenek zsákmánynak.
2022. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Te most direkt be akarod szaratni az erdőben kirándulókat, vagy mi?
2022. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dehogyis eszemben sincs csak láttam egy farkas kérdést és én is ki akartam irni egy kérdést róluk ennyi
2022. nov. 22. 23:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon egyébként nem olyan gyakorik, pár éve kezdtek csak visszatelepülni. Én a Bükkben élek, itt azért hosszabb túrázásoknál lehet találni lábnyomokat.

Egy embert tudok, aki látott élőben, a fodrászom futás közben találkozott össze véletlen eggyel. Egy dombról nézett le rá az állat. Ő elkezdett lassan hátrálni, a farkas egy darabig figyelte, aztán továbbállt.

Vaddisznóktól szerintem jobban kell tartani. Ugyan a sertéspestis rendesen megtizedelte őket, össze lehet még futni velük túrázás közben, nekem is sikerült nem egyszer, szerencsére nem lett baj.

2022. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát... igen bzdmeg!
2022. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez köztudott tény, hiszen a farkasok társas lények. És gyönyörű állatok, de csak tavolrol:)
2022. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Noszvajon ki van téve egy tábla az erdő szélén (nyáron ott nyaraltunk), hogy "Farkasbarát erdő! A turistaútról letérni tilos!" vagy valami ilyesmi.


Igen meglepődtünk... 😀. De örültünk is neki. És csak az erdei úton mentünk szigorúan. A forrásig. A kislányunk minden fa mögött farkast látott 😀.

2022. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!