Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A tigris az veszélyes állat?

A tigris az veszélyes állat?

Figyelt kérdés
Úgyértem a mértete miatt,és a karmai miatt,képes megölni egy felnőtt férfit?

2023. febr. 4. 19:16
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
92%

#26:

Jól van már Bruce Lee, elhisszük, hogy megártottak neked az átkosbeli Karate-filmek, inkább menj aludni. Petrsze, levegőből lerúgsz egy tigrist...te kis Dzsekis Chan, te...ekkorát már régen röhögtem. 😂

2023. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj 26-os, azért vedd figyelembe, a karod, a farkad mellet az agykapacitásodat is! Egy tigris biztosan nem olyan okos mint te! Például, jön a tigris, te meg megkérdezed tőle, mennyi száz köbgyöke? Mire kiszámolja, már régen elintézted!
2023. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
74%

Dehát én 115kg vagyok, spártai testfelépítésű.

Egyébként meg én kölyök tigrisre gondoltam

2023. febr. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
28-as igen komoly a kérdés,mert pl a Micimackóban tök aranyos,de az Aladdinban is aranyos.....
2023. febr. 5. 14:49
 35/58 anonim ***** válasza:
89%

#21. Na ezt megnézném...

Még ha a világ legerősebb embere lennél sem biztos, hogy legyűrnéd a sárga cicát. :D Nem csak az erő számít ám. Az, hogy te kondizol és milyen erőnlétben vagy, az nem sokat jelent a tigris számára, neki olyan reflexei vannak amilyen neked nem valószínű, hogy lesz, de még ha lesz is, akkor is ott vannak a karmai, rádugrig, karmol, harap. És egy tigris lehet akár 300 kg is.

Az hogy kigyúrt vagy nem azt jelenti, hogy harcolni is tudsz, pláne nem egy vadállattal.

2023. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
A tigristől talán a medve az ami erősebb....
2023. febr. 5. 17:26
 37/58 anonim ***** válasza:
91%

35: Hagyd rá, szerintem valami troll aki nagyot akart mondani.

Tyson annakidején ki akart állni egy tigris ellen (valami betépett állapotában biztosan jó ötletnek tartotta), de aztán finoman szólva felvilágosították, hogy amellett, hogy állatkínzás, valószínűleg 1. menetben tigrisvacsoraként végezné :D

2023. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
61%

Mi az hogy nem tudok harcolni attól hogy edzek?

Olyan erőt biztosít, hogy ha egy izmos ember talál be először akkor fixen nyert. Mivel nagy az ütőereje

2023. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
81%

#38

És szerinted a harchoz csak annyi kell, hogy kigyúrt és erős legyél?

Bruce Lee -nek és a többi harcművésznek lenne ehhez néhány szava szerintem.

Az igaz, hogy fontos az erőnlét, de mellette sok más is.

2023. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
79%

39.


Szerintem nem. Vannak azok a fura kopasz buddhista szerzetesek, akiket nagyon durván meglehet ütni és semmi bajuk nem lesz, 10 percig bírják víz alatt stb. Ők általában csak normális izomzatúak, szerintem egy nyugati gyurma esélytelen lenne ellenük.

2023. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!