Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Állatkertben miért nem húznak...

Állatkertben miért nem húznak legalább egy boxert a csimpánzokra? miért kell a gyerekemnek belelátni a csúnyájukba centikről, miért hagyja ezt az állatkert?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 19:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Én elhiszem és sajnálom, hogy vannak ilyen beteg elmék. Sajnos nem elég fejlett a szociális hálónk, hogy segítséget nyújtsunk ilyeneknek.
2023. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem írj petíciót. Felháborító, hogy ennyire nem figyel az állatkert a gyerMekek lelki egészségére.

Azért arra is figyelj, hogy a gyereked kisgatyában fürödjön.

2023. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
Írjál AZONNAL a Médilyahatóságnak és a Mini Szterelnöki Kabinet Irodának, h intézkedlyenek! Elvégre ez egy KERESZTÉNY ország! Mi lesz, ha a gyerekem meglátlya és kedvet kap hozzá h ő is csinnpánc legyen?!?!?!??!?!?!?!!44?
2023. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%
Az RTL klubot akartam hívni, de minthogyha a jóisten küldött volna tikteket.
2023. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%

Most olvastam végig a kérdést. Azt hittem, azért kérdezed, mert félted őket, hogy fázni fognak. Előbb láttam egy ilyen kérdést is.

Amúgy, ha ahhoz vannak hozzászokva pl az állatok, hogy rögtön pisilnek, kakilnak , ne kelljen már rögtön húzkodniuk a nadrágjukat; az tök természetellenes, és ott meg próbálnak ilyen természetes jellegű közeget teremteni nekik, hogy otthonosan érezzék magukat. Amúgy meg, nem kell odanézni. Szerintem a gyerekeket se főleg az érdekli, hanem mondjuk úgy egybe' az egész, vagy az arca, stb.

2023. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Rossz az, aki rosszra gondol. Kérdező a saját prüdériáját nem ismeri fel. Amúgy elkésett vagy 150 évet, állítólag a viktoriánus Angliában húztak vászon bevonatot az asztalok lábára, nehogy valaki a női lábakra asszociáljon.
2023. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%
Sírok. 🤣🤣🤣🤣
2023. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%
Ja, kihagytam, kérdező feltehetően egyetlen virágot sem tűr meg a környezetében, gyereke elől is rejtegeti őket, hiszen a virág az egy hatalmas nemiszerv,
2023. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%

Jelentsd fel a nőstény csimpánzt szeméremsértésért!

Tényleg felháborító, hogy így viselkedik. Szegény gyereked, hiába örökölt tőled annyi észt, teljesen viszaesik a fejlődőésben a csimpánz miatt 😭😭😭

2023. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%

Téged kellene mutogatni. Miért ne láthatná a punciját, fütyijét?

Felétek nem élnek állatok? Pl. kankutyák?

2023. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!