Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a vadak sokszor járnak az utakon?

Figyelt kérdés
Több az út? Több a vad? Túl sokat járkálunk? Mondjuk az utóbbi nem lehet, mert akkor a korona helyzet után nyilván nem kezdett volna el mindenki ismét rohangálni mindenfelé.
2023. febr. 22. 05:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez meg mi?!
2023. febr. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A vadak egyáltalán nem járnak sokszor az utakon. Sőt, valójában nagyon-nagyon ritkán.
2023. febr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Legjobb tudomásom szerint a vadak nem részesülnek oktatásban az emberi társadalom működésével kapcsolatban. Legalábbis én még nem hallottam vadak számára indított KRESZ oktatásról, de lehet, hogy én vagyok a hülye...
2023. febr. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok vad, marha és állat közlekedik.
2023. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
95%
A vad otthona a természet. Az ember a természetbe utakat épít. A vad tehát olykor az úton tartózkodik vagy halad át, esetleg közlekedik kicsit rajta. Így már érthető ?
2023. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#2 : Évente a bejelentett adat alapján 20 ezer vadat elgázolnak. Felteszem nem minden esetben ütik el őket.
2023. febr. 22. 07:49
 7/19 A kérdező kommentje:
#3 : Nem oktatni kell a vadakat, hanem lelőni. :) Ahogy a tahó válaszoló is megtanulja itt az oldalon, hogy nem érdemes okoskodnia, úgy a vadakat is elrettenti a lövés.
2023. febr. 22. 07:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb jogosítványt szereni
2023. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 A vadakat lelőni annyi értelme van, mint azt mondani, hogy az értetlen, hülye kérdést feltevőket zárjuk börtönbe. Értelmetlen és a problémát nem oldja meg.
2023. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tengelyirányban azért járnak néha az úton amiért a természetben is sokszor csapásokon közlekednek - mert könnyű rajta haladni, egyenletes a felszíne, jól belátható, nem lóg be ág, bokor. Ettől még olyan hű de nagyon nem szeretik az utakat mert látják hogy bazi nagy valamik száguldoznak rajta.

Keresztbe meg azért vágnak át rajta mert az ember mindenhova utat épített, kettévágva az állatok élőhelyét. Valahogy meg át kell kelni a túloldalra és nincs az országúton zebra 😂

2023. febr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!