Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon hol láthatok...

Magyarországon hol láthatok lajhárt és foghatom meg?

Figyelt kérdés
A lajhár a kedvenc állatom, szívesen megnéznék egyet élőben is, megfogni és megsimogatni. Hol van erre lehetőségem?

2023. márc. 27. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 Köszi a korrekciót. 3 éve voltam utoljára, akkor mintha még ott lett volna mellettem a lajhár, bár soha eszembe nem jutott volna egrecíroztatni.
2023. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

javítás: *A budapesti állatkertben a lajhárok korábban tényleg egy térben voltak a látogattókal , nem választotta el őket semmi.


Szívesen!


Amúgy már 3 éve is az elkerített részen voltak a lajhárok, de ha közel jönnek a rácshoz akkor kézzel is elérhető távolságba kerülnek (mondjuk a rácson kicsi a lyuk így egy emberi kéz nem férhet át oda szerencsére). Amit írtam, hogy teljesen egy térben voltak a látogatók az emberekkel bármilyen elválasztás nélkül az a 2010-es évek első felében volt. Kb:. 2015-2016 környékén kerültek át a mostani helyükre, ha jól emlékszem. Amúgy nekem az előző helyük nekem sokkal jobban teteszett ahol be is lehetett menni hozzájuk. Kár hogy ezt a megoldást végül nem tartották meg, mert sokan nem tartották be a szabályokat :(

2023. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
*látogatók a lajhárokkal
2023. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy egy korábbi látogatással kevertem.
2023. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#10 Kár, ha esetleg miattam döntöttek így, elnézést kérek mindenkitől: :D 12 éve jártam ott legutóbb, nem tudom, mit hova tettek át, amikor kibővítették az állatkertet.
2023. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!