Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit csinálnál ha medvével...

Mit csinálnál ha medvével találkozol az erdőben?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Élő adást indítok, és mutatom ahogy kezet fogok vele!
2023. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Először is bemutatkoznék neki, mert úgy illik.

Majd egy hosszú eszmecsere után elköszönnénk egymástól. :)

2023. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Okos emberek kitalálták már mi a teendő ha a meeting megtörténtekor az életben maradás a szándékunk:


[link]


[link]

2023. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

#2

Melyikőtök marad életben? 🤔

2023. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vantel ***** válasza:
100%

Első lépésben bokáig f..nám magam.Ha támadólag jönne akkor@

Ha lehet szűk helyekre ,vagy szűk helyeken keresztül menekülnék,ha nincs ilyen akkor fággal hadonásznák és ordítanák, ha ez nem hatásos, meghalnék.

2023. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Hat a battya kemeny, megpordulok a levegoben, veretek neki egy allast, kidol, aztan megnyuzom, meg grillezem, es megeszem.
2023. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én elsőnek nagyon megijednék és meglepődnék.Ha csak annyit látok,hogy keresgéli az élelmet és nem akar megtámadni akkor csöndesen és kevésbé feltűnően megpróbálnék elmenni majd ha tisztes távolságra vagyok az állattól akkor elkezdenék futni.
2023. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hülyére erőszakolnám a szőrös kik*rt s*eggét hát mit ijesztgetne ő ott engem!🤣 Be lenne castingolva rendesen utána f*sszal pofoznám aztán elzavarnám az istenf*szára🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Most ki is sétálok és elkapok egyet nekem ne mászkáljanak ilyenkor!


Viccet félretéve próbálnék nagyon nagyon lassú mozgással kihátrálni a látóteréből. Ha meg alapból támadásba lendülne akkor futni fölösleges tehát igy próbálnék ahogyan előttem is írták szűk helyekre vagy helyeken át menekülni vagy feljutni egy legközelebbi fára törnék egy gallyat és a szemét,orrát ütlegelném,szúrkálnám, ha ez nem jönne be akkor orditanám neki gyere te kutyag*ci hát szétszakítalak teeeeee aztán megpusztítana és ennyi 🤣🤣🤣

2023. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!