Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet nyest a kertben?

Lehet nyest a kertben?

Figyelt kérdés

Az alföldön élek kertes házban,nincs kutyám csak macskám benti és a kertven is megfordul kettő macska, őket is meg szoktam etetni.

Kb másfél hete az egyik cicának a szőre csúnyán meg volt tépve, nem hittem el hogy ezt másik macska tette vele. Kutyára gyanakodtam.

De ma hajnali 4kor a párom odakint dohányzott és bekiabált hogy látott egy hosszú kb 60 centi állatot,hosszú farokkal átszaladni a kertben, úgy nézett ki mint egy nyest vagy görény. Kb mint egy hosszú macska. Ez nyest lehet?

Mit lehet vele tenni? Lehet az bántotta a macskát is.


2023. jún. 20. 04:56
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Lehetett nyest. Védett állat, hagyjátok békén, a macska legyen bent.
2023. jún. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetett nyest. Nem akaszkodik össze a macsekokkal, ha azok nem akarják bántani. Valószínűleg a tiéd is tanult az esetből, ha tényleg a nyest volt a "bűnös".
2023. jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, városban is előfordulnak.


"a kertven is megfordul kettő macska, őket is meg szoktam etetni."

Tehát az egyik kóbor macskát tépték meg?


"nem hittem el hogy ezt másik macska tette vele."

Miért nem? Pedig ez a legvalószínűbb...

2023. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy nyest volt.Kb 3 napja én is láttam a városban.
2023. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!