Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mik voltak ezek? Többi lent

Mik voltak ezek? Többi lent

Figyelt kérdés

Valamelyik éjjel felébredtem

3:02 perckor arra hogy morog valami az utcán,először aszt hidtem hogy valaki szivatja az utcát,de mikor már a kutya is elkezdett ugatni és csak morgott morgott az a valami akkor felkeltem az ágyról és felhúztam a redőnyt és kinéztem és egy nagy kétlábú valami volt aminek hatalmas farka volt.Nagyon megijedtem és elkezdtem vagdalózni hogy hátha felébredek de ez nem álom volt.Kb 4:00 órára elhalgatott.Mi lehetett ez akkor? Mégis élnek dinoszauruszok?



2023. júl. 1. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aszt? Hidtem? Az nem semmi...
2023. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Medve?
2023. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagy farka volt és kétlábú volt, láttam égtek a lámpák az utcán
2023. júl. 1. 23:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet engem láttál ha nagy farka volt két lábbal :D
2023. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ennek dinoszaurusz alakja volt
2023. júl. 2. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Oké. Először is, te a dinoszaurusz alatt a Jurassicos szörnyekre gondolsz, azok tényleg tudnak morogni.

Viszont a paleontológusok szerint (tudod, akik tényleg foglalkoznak a dinoszauruszokkal) egyetértenek abban, hogy a dinoszauruszok nem voltak képesek morogni vagy éppen úgy üvölteni, mint azt a filmekben látjuk.

A dinoszauruszok a hüllők és madarak között állnak, és azon belül is inkább a madarak felé (a madarak pedig egyenesági leszármazottai a dinoszauruszoknak, nem pedig hüllök, ez válasz az utolsó kérdésedre, igen élnek dinoszauruszok, madaraknak hívják őket). Ezáltal a hangjuk is a hüllő-madár skálán mozogna.

Következő. Láttál valamit, ami szerinted két lábú volt, hosszú farka és aztán már dinoszaurusz alakú. Nos ebben nem tudok segíteni, viszont pár tippet adhatok. Éjszaka a rossz fényviszonyok és unblock a sötétség miatt minden torzul, illetve sokminden el van takarva, továbbá, frissen keltél, valószínűleg a látásod sem volt olyan tiszta, mint általában és a fáradtság miatt egy újabb torzítás is lehetséges.

Hogy mit láthattál azt nem tudom, simán lehetséges, hogy egy kutya-macska-róka volt, ami addig a néhány másodpercig amíg láttad a sötétben kétlábon állt és furcsán tartotta magát.

2023. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A rettenetes nyuszilla (by Zállatorvos, youtube)
2023. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"aszt hidtem hogy valaki szivatja az utcát" --> magyarázd már el, hogy egy utcát hogy lehet szivatni. A helyesírást inkább nem véleményezem.


"megijedtem és elkezdtem vagdalózni hogy hátha felébredek" --> ezt hogy kell értelmezni, elkezdted vagdosni magad? Mert akkor te egy nagyon hülye ember vagy.

2023. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy hittem hogy valki az utcában az összes embert szivatja azt hogy elkeztem vagdalózni azt meg úgy ráztam a fejem meg vertem az asztalt de az valóság volt
2023. júl. 3. 00:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Rézfaszú bagoly vót!
2023. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!