Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

2010. okt. 13. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A csimpánzok agresszív állatok, ezt mindig is tudtuk... érdekes, hogy genetikailag velük vagyunk legközelebbi rokonságban.

Egyébként nagyon sajnálom szegény nőt :( ez szörnyű lehet...

2010. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Pont azért nem szeretem a csimpánzokat, mert ennyire hasonlítanak ránk...
2010. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
off: Azt, hogy a kommentedben írhatnál a videóról egy kis információt is. Én nem néztem meg, de az első válaszból nem tűnik túl emberbarátinak.
2010. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Ezért valók az állatok a természetbe és nem állatkertekbe stb. bezárva. És nem kell minden állathoz közel menni és megölelgetni, mert azt nem mindig tolerálják.


Elsőnek:

Véleményem szerint a csimpánz sem agresszívabb a többi állatnál. Az ember legalább ennyire agresszív (bár szerintem durvább). És nem meglepő, hogy rendszertanilag rokonok vagyunk, nagyon sok hasonló viselkedésformánk van, nem beszélve a testfelépítésről.

2010. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így van!Majmok közül a legveszélyesebb az ember, utána következik a csimpánz meg a pávián.
2010. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a legújabb kutatások során kiderült, hogy genetikailag a kutyához és a sertéshez több közünk van, mint a majmokhoz... Magam sem értem, miért verik még mindig belénk ezt a rég megbukott Darwini elméletet...
2010. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Darwin elmélete nincs megbukva. a kutyához milyen alapon állnánk közelebb? ez érdekelne... amúgy én nem szeretem a csimpiket mert télleg nagyon agresszívak (mert mi emberek ugye nam vagyunk azok..) de rá kéne eszmélni hogy a csimpánzok nem játékok ahogyan egyetlen állat sem az. nem kéne minden áron megszelidíteni mindent.
2010. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lost.Star. ***** válasza:

ez az a nő aki a ketrecnél állt?? :O

És még él meg tud beszélni???? hát ez durvaaa

2010. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lost.Star. ***** válasza:
nem tom láttátok e az a sorozatot ami charlie ről szól. nagyon okos csimpánz.
2010. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát ez durva..nemtom hogyan jutott a közelébe az a majom,de nem kímélte,az látszik..:S
2010. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!