Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A kan vaddisznónak, levágás...

A kan vaddisznónak, levágás (lelövés) után van-e kan szaga, kan íze, a húsának?

Figyelt kérdés
Ha van, mivel lehet közömbösíteni?

2023. aug. 22. 09:13
 1/6 anonim válasza:
89%
Igen ha nincs kiherélve minél idősebb annál intenzíven érezni főzés közben. Brutális volt benne részem gyermekkori emlékek. Mennyi idős a kandisznó.
2023. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Fedő nélkül főzni de nem sokat változik szerintem. Még a füstölt kolbászon is érezni herélés nélkül nem szabad levágni akárki mondja nem fogod felhasználni azt a több mázsa húst és csontot. Herélés után is több hónap mire megváltozik. És nem érződik annyira a szaga főzés sütés közben. Az egész ház tele lesz a szagával.
2023. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Vaddisznót nem nagyon szokták előre kiherélni, szerintem. Sajnos még nem ettem vaddisznó húst, így nem nagyon van tapasztalatom. Más vadhúst ettem, és nem tudnám megmondani, milyen nemű volt az állat.
2023. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A házi sertés kanja, tudom hogy ehetetlenül büdös, azért vagyok kíváncsi. Szeretnék vásárolni,vaddisznó húst, de lehet hogy totó.
2023. aug. 22. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Feldolgozott húst szerintem nyugodtan vehetsz, próbaként vegyél kisebb mennyiséget.
2023. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!