Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha az alacsony kerítésem fölé...

Ha az alacsony kerítésem fölé szögesdrótot tennék, az okozna sérülést az időnként arra járó vadakban? (Pl. őz, szarvas)

Figyelt kérdés

Ha igen, mit javasolsz helyette?

Valamint van-e különbség szögesdrót és szögesdrót között?



jan. 10. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
nem okozna
jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Jó eséllyel letépik. Ha az állatvédelem a cél, akkor VILLANYPÁSZTOR a megoldás, ha a birtokvédelem, akkor a NATO vagy ismertebb nevén a PENGÉS drót. Nekem ez van, cigót is fogja!
jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván okozhatna.
jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nem okoz sérülést az őzeknek, szarvasoknak? Az nagyon jó, hogy idegenek ellen véd.
jan. 10. 17:24
 5/8 A kérdező kommentje:
2esnek írtam az előzőt.
jan. 10. 17:25
 6/8 A kérdező kommentje:
és a pengésdrótról kérdeztem. Az őzeknek nem mondhatom, hogy másfelé menjenek, felszabdalni meg nem szeretném őket.
jan. 10. 17:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Az állatvédelem is , meg a birtokvédelem is cél, csak ennek a kettőnek az egyszerre történő kivitelezése a problémám.
jan. 10. 17:30
 8/8 A kérdező kommentje:
A villanypásztornak meg szerintem nekimennek, ha nem ismerik. Mire megismerik, letépnek néhányat, és mindig más őzek, azaz folyamatosan szakítanák szét, nem?
jan. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!