Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Olvastam, hogy Magyarországon...

Olvastam, hogy Magyarországon gyorsan terjeszkedik a toportyán, más néven aranysakál. Láttak-e már Budapest környékén a természetben ebből a fajból?

Figyelt kérdés

márc. 13. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Már megtalálható a főváros környékén az aranysakál.
Még nem jelent meg a főváros környékén az aranysakál.
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Pest megyében (Albertirsa környéke) már láttam többször is. Egyébként nagyon rejtőzködő, óvatos állat, nehéz észrevenni.
márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam vele, bár idén még nem kirándultam itt a környéken. (Viszont Hollót már láttam idén Dunakeszin)
márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam, talán 2010 tájékán. :) Én még nem láttam, de mondták is, hogy ha valaki látja, maximum egy pillanatra fogja. Tehát magamat ismerve soha nem fogom látni, mert én autózás közben amikor az egész család húhog, hogy nyuszika, meg őzike, azokat sem veszem észre. :D
márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hollóból nagyon sok van. Volt olyan, hogy a fejünk felett 25-30 holló keringett.
márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kólauborkával ***** válasza:
100%
És hol? Én rezervátumon kívül 1 kezemen meg tudom számolni hányszor láttam hollót.
márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pest megye. Bővebben privátban.
márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!