Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Robbanófejes nyíllal lehet...

Robbanófejes nyíllal lehet vadászni?

Figyelt kérdés
Menő vadász aki kitűnik a sok közül neki menő fegyver dukál
ápr. 9. 13:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
#16 Én horgászok, de én sem vagyok szomorú ha nem fogok semmit. Mind a két sport arról szól, hogy túljárj a vad/hal eszén, felülkerekedj rajtuk. Ez néha nem sikerül, mert leeszik a csalit, vagy megérzik a szagod és elszaladnak stb. Én a horgászatban sem azt élvezem hogy megölök egy halat (főleg hogy 99%-ban visszaengedem). Azok meg akik lepontozzák a válaszokat, csak megsúgom hogy sokkal etikusabb a horgászat és a vadgazdálkodás mint az üzemi állattartás. Gondolom akik most azon hisztiznek hogy valaki elmegy vadászni vagy horgászni, szombatonként ugyan úgy megveszik a fóliázott csirkemellet a Tescoban.
ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező! Nincs neked több regisztrációd? Lebuktat, hogy az összes piros 56%-os.

Orvoshoz kellene menned, ha komolyan gondolod a kérdéseidet. Amíg nem késő.

ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj a hozzászolásaimmal?
ápr. 9. 15:40
 24/42 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj, sincsen. Megnyugszik a beteg! Hogy mi a baj? Hát az, hogy az ártatlannak tűnő kérdéseid betegesek. Te nem vadászatról kérdezel, hanem mészárlásról. És ha egyre azt írjuk, hogy tilos, előállsz egy másikkal.
ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
50%

#22


Na most megvilágosodtam, hogy hogy lehet az hogy sorozatban lepontoznak normális válaszokat egyforma százalékkal rendelkező gyökerek.


Köszi!

ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
#24 én csak tudakozni szeretnék mett láttam amcsiban így csinálják és kérdeztem hátha itthon is
ápr. 9. 15:46
 27/42 anonim ***** válasza:
68%
Mi értelme? Mi marad a vadból?
ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Nem tom nem vagyok vadász
ápr. 9. 15:49
 29/42 anonim ***** válasza:
38%
Képzelő erőd csak van kérdező?
ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
37%

#27

Gondolom az az értelme hogy elmebeteg és szerinte szórakoztató lenne felrobbantani állatokat.

ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!