Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Robbanófejes nyíllal lehet...

Robbanófejes nyíllal lehet vadászni?

Figyelt kérdés
Menő vadász aki kitűnik a sok közül neki menő fegyver dukál
ápr. 9. 13:59
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
#29 gondolom leadjak a vadat az erdésznek azok meg eltemetik mert az embereknek nincs pénzük megvenmi egy 400 kilós vaddisznó amit kilőtt
ápr. 9. 15:58
 32/42 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mi marad a vadból? Egyszer láttam egy videót. Teljes, nagyon komoly védőfelszerelésben próbált hatástalanítani egy bombát a tűzszerész. Előtte a szerkezet. Térdel. Egész testét védi az öltözék, a fejét is. Egy pukkanás hallható, majd kis füst. A bomba? Sehol. A tűzszerész? Sehol.

A vadon nincs ilyen cucc. Mi maradna belőle szerinted?

ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
A vad hatástalanított egy bombát? Ez ilyen betanított vad volt?
ápr. 9. 16:22
 34/42 anonim ***** válasza:
79%
Na jól van, hagyjátok, ennek megártott a Doom Eternal. 😂
ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
68%
33. Szerintem egy vadbarom
ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
37%
Én azt értem, hogy érdeklődni szeretnél a téma iránt, de aztán beleér a bilibe a kezed, aztán felébredsz... Vadőr vagyok, de ilyen még nekem sem fordult meg soha a fejemben. :D Még ha tegyük fel ne adja Isten, de tényleg, ne adja Isten ilyen fegyvert használni, gondolj bele mi maradna az állatból.
ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
25%
33. Kattos vagyol Te, már bocs. :D
ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
73%

36. Vadőrnek sem kell lenni hozzá. Minimális jóérzés is elegendő, hogy ilyen mér érdeklődés szintjén sem merüljön fel bennem.

Öreg vagyok, talán már nem divat indiános könyvet olvasni. Talán nem is igaz, ami az ifjúsági könyvekben írtak, de ott többen is az állt, hogy bocsánatot kértek a megölt állattól, hogy elvették az életét a húsáért és bőréért. És ha már így történt halálos bűn volt elpazarolni.


Beteg ez az ember.

Ha én érdeklődnék, hogy ilyen van-e, teljesen másképpen fogalmaznék, és kimondatlanul is érződne belőle, hogy elítélem a féktelen pusztítást.

ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%
Hopp! Három regisztrációja is van a kérdezőnek!
ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

#38 miért vagyok beteg?


#39 mi?

ápr. 9. 16:51
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!