Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol lehet egy élő kölyökfarkas...

Hol lehet egy élő kölyökfarkast venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
erdőbe
2010. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
21%
Igazi farkast nem lehet tartani,de vegyél inkább cseh-farkaskutyát az félig farkas.
2010. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Magyarországon? legálisan sehol, szerintem. amúgy is engedély kell valószínűleg a tartásához, meg elég speciális körülmények biztosítása. egy farkast nem kezelhetsz kutyaként, tekintve, hogy nem az. ha nem neveled-gondozod-IDOMÍTOD körültekintően, téged is meg fog támadni. de erre akkor is van esély, ha be van idomítva, mivel nincs háziasítva.
2010. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és honnan tudnék szerintetek egy cseh farkaskutyát szerzni még karácsony előtt?
2010. nov. 7. 08:27
 5/17 der jager ***** válasza:
2010. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Gödöllőn van egy gépészmérnök aki farkasokat szaporít engedéllyel.Ő add is el de eladás előtt megnézi,hogy hová kerül a farkaskölyök.Ó az erdőben is lakik együtt a farkasokkal.Neki ez az életcélja.Egy pár éve még ez meg volt.Most nem tudom.Bárki Gödöllőn megmondja,hogy hol kell keresni őt mert eléggé ismert.
2010. nov. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Farkast nem tarthatsz csak engedéllyel!


Nekem volt, olaszországból hozattam be olasz papírokkal! Hogy mit mondjak nem kis feladat és az engedélyt sem adják meg rá! Így papír szerint "Saarloose Wolfhund" lett! Csak így tudtam behozni őt! De még így is a pénztárcám eléggé a kiürülés felé ment! Maga az állat 200 ropiba került és még a felét nyugodtan számold rá amire behozod.

Inkább vegyél Cseh farkaskutyát vagy Saarloose wolfhundot! Bár mind a 2 ő 100.000 Feletti!

2010. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az nem védett véletlenül?
2010. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
szerintem az lenne a legjobb, ha nem ajándékoznál élő állatot karácsonyra...
2010. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem karácsonyi ajándék...saját magamnak szeretném és mivel nyáron nem igazán születnek farkasok, ezért télen lehet csak venni, arról meg nem tehetek, hogy karácsony is télen van...
2010. nov. 14. 10:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!