Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mennyit ér egy agancs?

Mennyit ér egy agancs?

Figyelt kérdés

mi határozza meg az árát?

pl:az agancs elágazó részei... stb.


2011. márc. 21. 17:11
1 2
 11/12 @ VaDáSz válasza:
áltlában 1 kg-agancs 2-3 ezer forintba szokott menni
2013. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 robidy válasza:
szép napot. én olvasom a hirdetéseket és nem 1-2 ezer ft kinálnak hanem olvastam már hogy van aki 12ezret kinál kilonként. sőt általában a facebook tele van ezekkel. Engem nem igazán erdekel hogy gyujtik vagy nem. engem csak az érdekel mire használjak hogy ennyi pénzt ér. még a régi rágott lakkosat is átveszik. Olvastam hogy potencianövelöt készitenek belöle. de nyilván nem azok akik gyüjtik hanem ezt valahol leadják. ha egy begyüjtö ad érte 12ezer ft akkor ezek mennyit kaphatnak ott ahol ez megveszik? ja és láttam már butort is agancsbol. ha valakit wgy találtért megbüntetnek akkor az mennyit kap akinek butora van. mondjuk 6szék meg asztal? :) na engem csak ez erdekelt. köszi a választ ha kapok.
2017. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!