Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A kígyó kiszívja a tyúk nyakát?

A kígyó kiszívja a tyúk nyakát?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel hátul voltunk a kertjükbe.Hallottuk, hogy valami sziszeg. El is jöttünk onnan. 3 óra múlva vissza mentünk hozzájuk és egy tyúknak valami kiszívta a nyakát. Tudom, hogy lehet nyest is de az feltűnőbb lett volna. És az anyja nem vette észre a nyestet sem meg tudtommal a nyest nem csak a vérét szívja ki hanem el is viszi.
2011. jún. 23. 20:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A perverz kígyó kiszívta a tyúk nyakát XD


Szerintem nem szívta ki csak szimplán megharapta valami, és úgy járhatott mint a Vuk-ban Karak: meglátott egy másik prédát

2011. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ha szabad kijavítanom egy pár embert: nem, a nyest, hanem a menyét az, ami kiszívja a vért...
2011. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha szabad kijavítanom téged, nincs Mo.-n olyan állat, ami kiszívja egy másik állat vérét (kivéve az élősködők). Főleg nem a nyakán keresztül.
2011. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha szabad kijavítanom téged, nincs Mo.-n olyan állat, ami kiszívja egy másik állat vérét (kivéve az élősködők). Főleg nem a nyakán keresztül.


Szerintem a nyest szívta ki a kígyó nyakát.

2011. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
keresd meg az állatot azt a köpeNYEST ha nem találod keresd meg a MENYÉT!
2011. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Torgyán menyét!
2011. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
"Nyest ÉS vadászgörény az EGYETLEN oylan állat ..."
2011. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Németországi állatkertbe láttam akkora anakondát, hogy nem hittem a szememnek, szelíditve volt, simogatni lehetett, persze csak egyesével, gondozó mellett, és gyerek nem mehetett be, hátha.... de komoly, az ultra brutális volt, kb 160 kiló, na az még téged is lenyelt volna egybe, nemhogy egy tikot!
2011. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a kigyok nem sziszegnek csak ha megfogjak oket,a kigyo meg egyben lenyeli aldozatat. tehat nem kigyo volt
2012. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!