Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szeretnék farkast tartani....

Szeretnék farkast tartani. Hol és mennyiért tudok beszerezni egyet?

Figyelt kérdés
Régi álmom egy farkas, anyagi háttér elég csekély, de hely az van nekik bőven... lehetséges, hogy valahonnan beszerzek egyet?
2011. júl. 22. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A farkas vadállat és, ha jól tudom, védett is már. Külön törvényi előírás van az ilyen fajták tartására. Kétlem, hogy a csekély anyagi háttérrel és csak a hellyel meg tudnál felelni a kritériumoknak.
2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Veszélyes állatok tartása törvényben határozott. Keress rá.
2011. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, de ha sikerül remélem nem engeded ki az erdőbe mert rühellem őket...
2011. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Alapíts alapítványt (mondjuk ez csekély anyagi háttérrel nem fog menni), vagy egyesületet, aminek mondjuk az a célja, hogy megismertesse az emberekkel a farkasokat. De egyébként talán lehet rá engedélyt szerezni, de ahhoz előzetes tapasztalatok szükségesek, pl. munka egy állatkertben. Vagy sok pénz. =P
2011. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a segítséget!
2011. júl. 22. 17:38
 6/13 anonim válasza:
Max közeli állatkertben ha van ilyen akció, fogadj be egyet és ennyi. A farkas védett, ritka és mellesleg vad állat, nem egy kutya, akit lehet babusgatni. Én is szeretem a farkasokat, szívesen tartanék egyet, de nem vagyok bolond. Veszélyes, drága, könnyen lehet belőle katasztrófa.
2011. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen én a csehszlovák farkaskutyával szemeztem, de rájöttem, hogy hiába gyönyörű szép, túl sok a probléma vele. Olvasgattam azoknak a hozzászólásait, akik ilyen fajtát tartanak, és rájöttem, hogy nekem nagyon nem fog megfelelni. Egy ilyen kutyának egyrészt hatalmas a mozgásigénye. Egy farkas egy nap néha 40 km-t is leszaladozik! Nem fogod tudni lemozgatni. Másrészt minden állatot maga körül zsákmánynak tekint, beleértve a többi kutyát is. Mindenkit az ellenségeddé teszel magad körül. Nagyon kicsi korától kezdve szocializálni kell, de még így sem lesz olyan társ belőle, mint egy kutyából. Ami a legjobb választás lenne: husky-keverék egy menhelyről. Nézd meg, teljesen farkasszerűek is vannak köztük, keresgéltem neked! Másrészt ha menhelyről viszel, két kutyát mentesz meg: Akit kiviszel, és aki így a helyére kerülhet.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

18.51

Köszönöm, köszönöm, köszönöm! Találtam közte kettőt, és nagyon sajnálom, hogy a csehszlovákok ennnyire hogy is mondjam... antiszociálisak! A farkasnak megint utánanéztem, sajnos tényleg tiltja a törvény... :( Azt hiszem, maradoka kutyáknál. Nagyon köszönök minden választ még egyszer!

2011. júl. 22. 19:15
 9/13 anonim válasza:
0%
Akár ingyen is...Ennek a feltétele az ha már, a hónalj kutyád annyira szinten elvadállatosodik( Ezt úgy érheted el hogy, nem fésülöd,nem simogatod és nem mosdatod meg.) a kutyából hónalj farkas lesz:) Remélem a kérdésedre válasz adtam.
2011. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a szívemből szóltál :(( de sajna nem lehet farkast tartani. én inkább a huskyt vagy az alaszkai malamutot mondanám meg az eszkimókutyát, mert azok legalább hasonlítanak a farkasokra :) www.kiskutya.hu itt egy csomó kiskutya hirdetés van. sok szerencsét :)
2011. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!