Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egri csillagokból leirná...

Egri csillagokból leirná valaki hogyanm védték meg az egri várat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Grat. Amúgy a regényt elolvastad? Lehet a kötelezők rövident "emlékezet frissítésnek" is használni:)
2011. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
amúgy szopás, mert minden iskolába visszakérdezik az év végi témazáróba az egri csillagokat (mármint ameik évben kikérte dogába) és arra nem lesz elég a kötelezők röviden, mert ott olyanok lesznek, ami nincs benne szal nem annyi hogy Bornemissza csinált egy "pokolkereket" és letarolta a török hadat vele, hanem sokkal szaftosabbak...
2011. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minket mindig idézetekkel szopattak:D Mond meg ki mondta.. Na ahhoz se elég. Viszont ha pl te nyáron olvastad, akkor kell egy kis felelevenítés és erre nagyon jók a kötelezők röviden. Nem mondom, középsuliban volt hogy a 30 oldalas novellákat nem olvastam el csak rövidítettben, vagy nem olvastam végig és a többi részét onnan szedtem össze. De ez a tanáron is múlott. Szegénykém mindent tudott csak tanítani nem nagyon és fegyelmezni. Ráadásul hamar kiderült, hogy a rövidített sokszor még sok is:S De általánosban úgyis megszopatnak vele. Ott több idő van rá.
2011. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát énrám nem tartozik mivel Szerbiában élek és itt nem csinálunk év végi témazárot
2011. dec. 25. 10:19
 15/18 anonim ***** válasza:
és kötelező olvasmány az egri csillagok? Általános iskolában ott is? Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha úgy olvassa el valaki. Már nagyon jó rövidítéseket lehet találni, ráadásul tele van leírásokkal meg ilyenek a legtöbb könyv. Ami pedig a fontos: Hogy mindenki érzi, hogy mennyit enged a tanár és mennyit tud elbicelni. Ennyi:D
2011. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
én Magyarországon élek, de nálunk sem volt sosem évvégi tz xDDD mellesleg én elolvastam, de így sem értem hogy minek vannak ezek... amúgy is sokat olvasok, nem kell, hogy ilyenekkel traktáljanak. majd elolvasom, ha kedvem lesz hozzá, ne legyen már kötelező :/
2011. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nah min1 túljutottam rajta ez a lényeg most már jön a következő kötelező a tüskevár:d
2011. dec. 26. 08:39
 18/18 anonim ***** válasza:
ömm...Egri Csillagok vadállatokkal kiadást olvasod, vagy mi? :DD ez a kérdés mit keres itt?
2012. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!