Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A nyúlnak az első 2 lába...

A nyúlnak az első 2 lába miért lehet görcsös, mitől? Az én nyulam olyan mintha csámpás lenne. Most 5hónapos.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elvinned állatorvoshoz, mert okozhatja sérülés is, ami fájhat neki. De amire először gondoltam, az egy gyógyíthatatlan állapot, ami kellemetlen, de együtt tud élni vele.
2012. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 8 hónapos nyulamat vasárnap kellett elaltatni, mert az összes lába el volt törve! Először én is csámpásnak néztem, fogalmunk sincs mi történhetett vele a ketrecben. Mindenképpen vidd el orvoshoz!!
2012. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kicsi kora óta ilyen, nincs ketrecben a szobában szaladgálhat, szobatiszta. rendesen tud szaladni, viszont ugrani kevésbé. lehet akkor állatorvos lesz a vége., de nem is érzékelteti hogy fájna neki. arra gondoltunk h nálunk parketta van és mivel kicsinek sem volt igazából ketrecbe, lehet a parkettán h csúszott a lába, attól deformálódott el.
2012. febr. 22. 00:16
 4/11 A kérdező kommentje:
most van egy pléd neki leterítve és azon szeret feküdni,enni, nézni bennünket.
2012. febr. 22. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez a vele született probléma lesz. Keresem googlebe, de nem jut eszembe a neve.
2012. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es melyik dokinál voltatok?
2012. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még az is elképzelhető, hogy a csípőjénél kiugrottak a lábak a helyükről. Kérlek szépen, vidd el egy hozzáértő (!) orvoshoz!
2012. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az lesz. ő vad nyúl, mezei. szeretnénk ha tudna ugrani, majd nyáron vagy már ha jó idő lesz szabadon szeretnénk engedni, de nem biztos hogy elmegy,mert úgy ragaszkodik hozzánk,főleg páromhoz.
2012. febr. 22. 00:32
 9/11 anonim ***** válasza:
2: Szombathelyen voltunk, nyúlhoz értő dokinál.
2012. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mentalist ***** válasza:
Nem!
2012. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!