Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tart valaki rajtam kívül éti...

Tart valaki rajtam kívül éti csigát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 14:16
1 2
 11/16 Platypus ***** válasza:

Az éti csiga részleges védettséget élvez. Csak egy adott időszakban szabad gyűjteni, és az átvevőhelyeken korlátozva van a mennyiség, amennyit egy évben össze lehet szedni. Minden évben két ezer tonna(!!) éti csigát gyűjtenek be az országban, hogy eladják a franciáknak megenni, ehhez képest egy befogott példány semmit sem számít.


Az éti csiga tartása nem egy nagy kunszt, hasonló az achátcsigáéhoz. Legyen nedves a terrárium, kapjon mindenféle zöldséget és kell valami kálciumpótlás(pl. tojáshéjpor). A terrárium üvegét össze fogja nyálazni minden este.

2012. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
Häla Isten csak Te vagy ekkora dedil:)
2012. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én? :D És debil? (Csak mert dedil szó nincs...)
2012. jún. 29. 12:14
 14/16 siklóimádó válasza:
én tartok :) nagyon szelíd jószágoook nekem van 2 hím az egyiknek a neve Igor a másiknak pedig Zsiga vagyis Zsiga-csiga...:) én almát adok nekik enni a legtöbbet de salátalevelet is zsívesen fogyasztanak :) az alma a kedvencük :)
2013. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utolsó!ezt hogy érted hogy van 2 hímed? a csiga nem hímnős állat?aúgy kedves kérdező!Itt egy oldal: [link]
2014. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy válaszoltál egy több mint egy éves kérdésre. xDDD
2014. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!