Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nincs Magyarországon olyan...

Nincs Magyarországon olyan állatkert vagy valami ahol élő gyilkos bálnát lehetne látni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 09:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
17%

Kedves HercegnőKisasszony!


A háziállatok fogságban tartásán azért nem vagyok felháborodva, mert nincs én-tudatuk. Ez nagy különbség! (De ha ennek ellenkezőjét valaki be tudja bizonyítani, akkor föl leszek háborodva.)

2012. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
30%

"Miért, olyan van, ahol halott gyilkos bálnát lehet látni?"

Ha a bálnák egymást nem is ölik a bálnavadászok miatt lehet látni...

Amúgy az állatkerti állatoknál sincs minden állatnak éntudata

A háziállatok közül legalább 1 fajtának biztos van éntudata(úgy hallottam hogy a kutyáról nem tudják eldönteni,mert a tesztek mindkét irányba mutatnak és ahogy ezeket többször is olvastam a tesztekkel együtt szerintem van),de nem tudom bizonyítani,szóval ezt hagyjuk,mert ha éntudatuk nincs is vannak érzései.Mondhatom,hogy biztos imádnak a mókusok 1 szűkös ketrecben lenni pár faággal vagy pedig ott vannak a madarak azoknak biztos nagyon tetszik,hogy ők is be vannak zárva,marha sok helyük van a repülésre...természetesen lehet nekik készíteni nagyobb ketrecet vagy mit,de a gazdák közül ezt mennyien teszik meg?mert ahogy elnézzem kevesen.Hát igen..szerintem szegény mókust és madarat egyáltalán nincs miért sajnálni hiszen olyan jó nekik a szűkös ketrecben...:D

2012. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!