Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az ecet hatásos?

Az ecet hatásos?

Figyelt kérdés

Egyszer, nem is tudom már hol hallottam róla, hogy a hangyák nem szeretik az ecet illatát, ezért messziről el is kerülik azt. A napokban egyre több hangya jön fel a padló alól, gondolom a hűvöset, és a vizet keresik. Nem tudom ti hogy vagytok, de én is szeretnék sokszor egyedül lenni, még akkor is amikor sok vérszomjas vadállat van egyszerre a szobába.


kérdésem;

Valaki próbálta már a hangyákat úgy "elijeszteni" hogy ecettel vonta be a felületet?

Vagy milyen más hatásos módszer van a rovarírtó szereken kívül, háztartási termékként?



2012. júl. 3. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de te fogsz megőrülni attól a szagtól!

Én az akváriumomat takarítottam ki, de azóta is utálom az ecetet szagát.. :SS

2012. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sütőpor porcukorral keverve. Szórd oda, ahol gyakran járnak!

Behurcolják a járatokba, esznek belőle a többiek is, a sütőpor meg majd teszi a dolgát, felpuffadnak, megdöglenek!!

2012. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na még tegnap este ki tettem a csalit, de azóta semmi, körbe ülték a hangyák a port és a cukrot és csak egyre többen vannak. Valaki még? Ötletek?
2012. júl. 4. 15:21
 4/5 anonim válasza:

Én egyszer jobb híjján lefújtam az Amway-es LOC univerzális tisztítószerrel őket, és attól 60 másodperc alatt megmurdeltek. Azóta ezzel fújom, ha nagy eső előtt rajzani kezdenek, nagyon hatékony.


A sütőport én is hallottam, de egy tisztítószer mégiscsak tisztítószer, szóval maximum feltörli az ember (tisztítószer... :D).

2012. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sütőpor az maximálisan jó mert behordja a bolyba

ott pedig megeszik és elpusztulnak.

Lakótelepről is nehéz volt kiirtani őket,ezzel az eggyel sikerült illetve utána hívhatjátok a bogarast ,az pontokat helyez el ,ami távol tartja a csótányt és a hangyát is.

2012. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!