Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi volt előbb a mamut vagy a...

Mi volt előbb a mamut vagy a jégkorszak?

Figyelt kérdés
Én tudom hogy melyik és a magyarázatát is de kíváncsi vagyok menyi buta ember van :DD írjatok csak nem foglak le fikázni csak meg mondom a helyes választ :D
2012. júl. 9. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztosan tudsz mindent, akkor elárulnád melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás?????
2012. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jégkorszaknak azokat az időszakokat nevezzük, amikor a földi jégsapkák nagyobb területet hódítanak - ilyen nem egy, nem kettő volt, hanem rendszeresen visszatérő folyamat, úgyhogy ne legyél olyan magabiztos a dolgodban. Jégkorszakok már sok-sok millió vagy milliárd éve is előfordulhattak, a teljes földtörténetet nem tudjuk belátni, de valószínűbb, hogy a jégkorszak mint jelenség hamarabb megjelent. Az már más kérdés, hogy mammutok már az őket elvileg kipusztító legutóbbi nagy eljegesedési időszak előtt is voltak.
2012. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19:38 erre nem is gondoltam :S
2012. júl. 9. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Az Antarktisz jegéből vett minták alapján úgy vélik a kutatók, hogy kb. 20.000 évenként fordult elő eddig jégkorszak a föld történetében.

És valóban, ki tudja azt, hogy visszamenőleg ez már mióta megy így, ezzel a ritmussal vissza-visszatérő módon.

2012. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első:

Már tudjuk, hogy a tyúk volt előbb!

2012. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de lehet hogy mamut is volt annál régebröl is :D
2012. júl. 9. 19:56
 7/11 anonim ***** válasza:
az első jégkorszak az már volt akkor is mikor élet nem lehetett volna a földön (csak a vízben de még ott sem) a föld születésénél voltak ilyen folyamatok a mamut az egy fiatal állat a bolygón!
2012. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem a tyúk! mert a dinók is már tojással szaporodtak nem ? szóval a tojás gyakorlatilag előbb volt mint a tyúk!
2012. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hoppácska,hoppácska na mivan kérdezõ?Már nem nagy a képed?(amúgy szerintem is a jégkorszak gyökér)
2012. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát igen, de ha a kérdés ugy van hogy az utolsó jégkorszak vagy a mamut akkor szerintem a mamut...
2012. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!