Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mért nem látható együtt a...

Mért nem látható együtt a Fővárosi Állat és Növénykert Ifjú Szibériai tigris kölykei az anyjukkal és apjukkal egy kifutóban?

Figyelt kérdés

Nyíregyházi állatpark 5 hónapos tigris kölykei nem rég kerültek egy kifutóba az anyjukkal együtt az apjuk kifutójába. Borisz az apjuk nem bántotta a kölykeit Pamírnak sem kellett védenie párjától a kölykeit.


Tudom faj fenntartás miatt hím tigrisek megölhetik az 5 hónaposnál fiatalabb kölykeiket állatkerti körülmények között. Viszont a Fővárosi Állat és Növénykert 3 hím szibériai tigrisei elég nagyok, ahhoz anyjukkal együtt az apjuk kifutójába kerüljenek a külső kifutó összenyitásával. 16 hónaposak az ifjú kölykök.


Nyíregyházi Állatpark tigrisei közül a 2 hím Igor és Amur akkor kerülhet veszélybe Borisszal, az apjukkal vagy egymással szemben amikor 3 éves korukat elérik.



#kölyök #tigris #beszoktatása #apjukhoz.
2012. szept. 10. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt szakembertől kellene megkérdezni.
2012. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Tudom Tudom faj fenntartás miatt hím tigrisek megölhetik az 5 hónaposnál fiatalabb kölykeiket állatkerti körülmények között." NEM a faj fenntartás miatt! Hanem azért mert vetélytársakat látnak bennük, és így biztosítják hogy az anya velük szaporodjon és a kölykök az ő génjeit vigyék tovább.
2012. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!