Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen vadállatot láttatok...

Milyen vadállatot láttatok magyarországon amin meglepődtetek, vagy szokatlan magyarországon?

Figyelt kérdés
És légyszi írjátok oda hogy hol..
2012. nov. 4. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aranysakál. Nem ritka, nem is szokatlan, csak sokan a létezéséről sem tudnak.
2012. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sgeri válasza:
16%
Mucsaröcsögén láttam egyszer egy rézfán fütyülőt....ennyi többet nem láttam!
2012. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Láttam már struccot, lámát.
2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Szilvásváradon nyaraltam, amikor az erdőben szembejött velem egy muflon bak. :) Sajnos nem volt időm lefotózni, amint meglátott, elrohant.Nála szebb, pompásabb vadállatot még nem láttam természetes élőhelyén M.o.-on.Büszke és nemes, gyönyörű állatok.
2012. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én Baranyában, a Mecsek keleti részénél láttam pár éve nyestkutyát.Először nem hittem a szememnek, de utánaolvastam,és nem én voltam az első ember, aki szemtanúja lett volna. Egyébként ez az állat a borzra és a mosómedvére hasonlít. Nem a közönséges nyestre kell gondolni.
2012. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Muflont meg nyestkutyát még nem láttam,viszont aranysakált már igen,kergetettt is meg már egyszer :D

Még jöhetnek válaszok

2012. nov. 5. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rézfaszú bagolyt láttatok már?
2012. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én muflont(és gidáját) láttam tavaly a Bakonyban.És úgy meglepődtem!mert azthittem h ilyen állat M.o.-on nincs is.aztán utánanéztem: régen nem is volt,külföldről telepítették be.
2012. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nem biztos h ide tartozik,de megjegyzem.Bakonyban láttam egy szarvascsordát, és volt velük egy muflon is.olyan érdekes.nem gondoltam volna h más fajok néha összejárnak:) barátkoznak:) a szarvasokat még őzekkel el tudom képzelni,de muflonnal nem (muflon nem őshonos nálunk).oké h növényevők!de vhogy nem gondoltam vna
2012. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

A muflon-szarvas történet az érdekes volt,annak külön köszi

2012. nov. 6. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!