Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Görény otthonra?

Görény otthonra?

Figyelt kérdés
Mit kell tudni a görények otthoni tartásáról?Érdemes tartani-e egyáltalán,veszélyes-e,harap-e?mik a tapasztalatok?mekkora a mozgás igénye stb.

2012. nov. 14. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nagy helyet kell neki biztosítani ha ez nincs sokat kell sétáltatnod. Ha jól neveled és kicsi korától akkor nem harap és nem is veszélyes egyedül jobban szeret lenni legalábbis az enyém.
2012. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

-Ha bent akarod tartani és tartotok a házban másik állatot,akkor azokat megöli(macska(ez még távol tudja tartani valahogy,de ha elkapja a nyakánál,akkor neki annyi),nyuszi,tengerimalac,hörcsög,stb.),a kutya az,amit nem öl meg,de ha valahogy sikerül összeszoktatni őket,akkor nem bántja,de kockázatos bevállalni szerintem

-Igen,harap és nem is kicsit,le kell szoktatni róla,ami akár hónapokba is telhet(sok embernek nincs türelme hozzá vagy már annyira félnek tőle,hogy inkább visszaviszik őket)

-Lelöki a polcokról a könyveket,vázákat,stb.,tönkre teszi a tárgyakat

-Energikusak,játékosak

-Etetésnél nagyon oda kell figyelni,mert sok étel veszély jelent rá,talán ez a legigényesebb állat az emlősök közül,ha ételről van szó.Kaja:hús,hús,hús,hús...néha kevés tojást(nyers),zöldséget adhatsz,de nagyon keveset,csokit és édességeket nem ehet

2012. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő válaszokat és a linkeket :) Hogyan lehet egy görényt leszoktatni a harapásról?
2012. nov. 14. 19:59
 5/10 anonim válasza:
ki kell húzni a kis fogacskáit és már nem is harap
2012. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ja ez is megoldás -.- :DDDDD
2012. nov. 20. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet morbid de anyum görénye repült párszor keresztül a szobán és nyekkent a falon. na azóta nem harap. más megoldás nem használt és valahogy nem toleráltam, hogy a lábujjamba beleharap ezért ha ilyet csinált megküldtem kicsit a lábammal. baja nem lett de tanult belőle.


21 éves nőstény vagyok.

2012. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bár a mi görényünk 5 kölyök pitbull és a szüleik mellől költözött hozzánk. lehet ezért volt olyan harapós. nem tudom de a módszerem úgy fest bevált mert már egyáltalán nem harap.
2012. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"21 éves nőstény voltam" :DDDD

Köszi nektek is :D

2012. nov. 22. 17:10
 10/10 anonim ***** válasza:
jó hát igen 21 éves nőstény :D
2012. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!