Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Farkas vs Rozsomák?

Farkas vs Rozsomák?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 18:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát szerintem 1 jó 80kg-os szürke farkas erősebb harapással és nagyobb fogakkal elbánna a rozsival.A Nat Geo Wilden úgy mondták h. a farkas azért nem támadja meg a rozsomákot mert neki az nem éri meg mertha ''megsebesüéne'' akkor nem tudna vadászni
2013. jan. 11. 18:53
 12/16 BlackWolf ***** válasza:
A puma se nagyon megy neki...Még a medve is kikerüli :/
2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rozsomák. Nála 5x nagyobb állatot meg tud ölni
2013. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg aki azt hiszi hogy egy 60-70kg-os farkast el tud intézni egy 25-30kg-os rozsomák azt csak sajnálni tudom!

"nah igen de ha azt nézük hogy mindkettő harapásának ereje ugyana akkora"

Hogy a bánatba lenne már ugyanakkora mikor a farkasnak jóval nagyobb zsákmányállatokat kell legyűrnie!

Egyébként meg elég csak abba belegondolni hogy 6-7db farkas letud gyűrni egy bölényt,szerintetek hány rozsomák bírna el egy bölénnyel?????? Mert szerintem 20 is kevés lenne.

Vagy a másik ha választanod kéne hogy melykel állsz ki egy ketrecben puszta kézzel harcolni szerintem az emberek nagy része tuti hogy inkább a rozsomákkal küzdene.

Régebben sokat néztem a NatGeo-t,Animal Planet-et és amikor veszélyes állatokról volt szó a farkast sokszor említették,volt is egy műsorban hogy valamilyen vadasparkpan megölt egy embert 1db farkas,olyat mikor hallasz hogy egy rozsomák ölt meg egy embert??????????????????????????????,

2013. júl. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kiváncsi34 válasza:
Szerintem a rozsomák, mert a medve elbánik egy farkas falkával és a rozsomák neki megy a medvének
2013. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen nekimegy mert a medve ahhoz nem eleg gyors hogy elkapja a rozsomakot de ha elkapna ekkor 5mp alatt ki is nyirna.gondolkozz
2013. aug. 3. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!