Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vuk a tesójával jön össze?

Vuk a tesójával jön össze?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a háziállatoknál nem jellemző a vérfertőzés. De vadállatoknál? Vagy ekkora szarvashibát követtek el? Milyen példa ez?:)
2012. dec. 8. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A testvérei elpusztultak, ha jól emlékszek. Az egy másik róka.
2012. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Az egy masik roka.

A tesrvereit megolte a simaboru.

Nemreg nezte a hugom a Vukkot. :D


De amugy az igaz hogy a kutyaknal NINCS verfertozes a baratnomnek van 2 palotapincsije

Az egyik kan a masik szuka. Es a kan a szukanak az apja,es mar joparszor csinaltak egyutt kolykoket:)

2012. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés, vagy ennyire ráérsz.


Különben a rókalányt, akivel "összejön", úgy szabadítja ki. Honnan vetted, hogy a testvére?

2012. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy darabig én is így gondoltam, de nem, a testvérei meghaltak még kiskorukban, ahogy a szülei is.
2012. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De a tesójával jön össze mert a csajt a zsebében hazaviszi a vadász és fogságban tartja. Ez baromi gusztustalan. Jobban is meg lehetett volna írni ezt a könyvet...
2012. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rajzfilmben igen, a könyvben NEM.
2012. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fekete István regényében, amiből a film készült, valóban a testvérét szabadítják ki Karakkal. Viszont utána (már Karak halála után) találkoznak egy idegen testvérpárral. A testvérpár lány tagjával összejön Vuk, a fiú taggal pedig Vuk lánytestvére. Így volt eredetileg.


Gondolom, a film készítői rövidíteni akartak egy kicsit a sztorin és gondolták, hogy a gyerekeknek nem fog feltűnni ez a kis baki.


Egyébként a vadállatok közt sem jellemző a vérfertőzés. Ha felnőnek az utódok, új területet keresnek és foglalnak el.

2012. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A diafilmben is úgy volt,hogy a foglyul ejtett lánytesója.A könyvet még nem olvastam,de pótolni fogom.
2012. dec. 9. 12:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg van már,Csele lesz a párja.
2012. dec. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!