Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez akkkor minek minősül?

Ez akkkor minek minősül?

Figyelt kérdés

Ha veszek egy földet,és azt valamilyen okból kifolyólag be erdõsítem (fákkal stb..).És egy vadállat (pl:róka) oda költözik,teljesen magátol odaköltözik a be erdõsített részre.És hagyom hogy ott éljen mert nem zavar alapon,és nem etetem,nem csinálok vele semmit hanem hagyom hogy ott éljen.Akkor ez nem törvénybe ütközõ nem?Végülis nem én tartom,hiszen akár mikor elmehet.

Mielött nyakon csapnátok egy vas székkel,nem csináltam meg csak felmerült ez a kérdés.


2012. dec. 16. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
??? Mi ebben a különös? Balatonon a telkünkön nekünk is élt rókánk. Nagyon örültünk neki, érdekes volt. Akkor ment el, amikor akart. Sajnos, tényleg el is ment, pedig nem bántottuk.
2012. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi s kioktatást,de tudom hogy ebbe semmi különös nincs,minálunk így már lakott sólyom is :).Csak azt kérdem hogy ez legális e,mert semmi törvénysértö dolog nincs benne
2012. dec. 16. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem oktatott ki senki. Csak nem értettem a kérdést. Bármilyen állat beköltözik hozzánk, ha be akar költözni. Éppen cinkék esznek az ablakunk alatt. Nincs ebben semmi törvényes és nincs benne semmi törvénytelen.
2012. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"valamilyen okból kifolyólag be erdõsítem (fákkal stb..)"


például fákkal. Mivel akarsz még erdősíteni, kaktusszal? x"D


Kérdésedre válaszolva, ez legális dolog.

2012. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom én se hogy miért azt írtam XD
2012. dec. 17. 18:42
 6/6 hun04 ***** válasza:
Legális! Miért ne lenne? De, hogy oda pont róka fog költözni, azt nem tartanám túl valószínűnek, mondjuk attól is függ hol van a terület.
2013. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!