Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat lehet? Róka...

Milyen állat lehet? Róka nagyságú, de kisebb fülekkel, szürkésbarna színű, hosszú, lompos, keresztben csíkos farkú állat az erdőszélen.

Figyelt kérdés
A keresztben csíkos farkáról mosómedve jutott eszembe, de az nem él szabadon itt Nógrád megyében, és itt olyanok sem laknak, akik kedvtelésből tartanának ilyen állatot és megunva szabadon engednék. Meg a mellkasán sem volt világos a szőr. Milyen állatot láthattam?
2012. dec. 24. 22:09
1 2
 11/15 hun04 ***** válasza:
Ha vadmacska akkor miért volt olyan nehéz felismerni? Igen csak hasonlít egy házi macskára csak nagyobb és csíkos a farka. :-D nem tudszróla fényképet csinálni?
2013. febr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján több, mint valószinű, hogy egy nyestkutyáról beszélsz. Egy kedves válaszadó, már linkelt is egy képet.
2013. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elárulnád, melyik részen laksz pontosan? Én is Nógrád megyei vagyok és nálunk is szoktak érdekes dolgok lenni (erdő mellett lakom). Ilyen rókaszerű állatot még nem láttam, viszont a múltkor volt itt valami határozottan vadmacskának tűnő lény.
2013. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
65%
Szerintem csak Julien király szökött meg a Madagaszkárból.
2014. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szidike444 válasza:
Szerintem egy petymeg volt.
2015. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!