Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hosszú szürke csikos...

Egy hosszú szürke csikos tunikához fel lehet venni egy lila vagy szürke harisnyát és egy fekete magassarkú csizmát? Nincs hideg ehhez? Nagyon rosszul nézne ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen csíkos? Mármint milyen színnel van csíkozva, apró csíkok, milyen irányba futnak?

Milyen anyag a tunika és a harisnya vékony vagy vastag? Fényes?

A két szürke harmonizál egymással?

Amúgy ha minden passzol, (anyagok, színek) akkor szerintem biztos jól fog mutatni, szürke és lila harisnyával is.

A csizma meddig ér?

Jah és tök nincs hideg :D:D

2010. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a tunika sötét szürke a csikok függölegesek és világos szürkék. A harisnyák vékonyak de én nem fáztam bennük mert párszor már hordtam őket a télen. Nem fényesek.A csizma hosszú szárú.
2010. dec. 24. 13:13
 3/5 A kérdező kommentje:
* vízszintesek a csikok :D
2010. dec. 24. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem simán felveheted együtt. Én lila harisnyával venném fel, mert ha tiszta szürke a tunika és még a harisnya is az túl szürke lennél :) Esetleg valami lila kiegészítőt még dobhatsz hozzá és tuti csini leszel :)
2010. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Úgy döntöttem még sem azt a tunikát veszem fel hanem van egy hosszú ingszerű tunikám nagy kockás szintén szürke :D sötét és világos kockák vannak rajta. meg egy sötét barna harisnyát veszek fel. De keresek hozzá valami világosabb kiegészítőt. Annyira ne legyek sötét. :D
2010. dec. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!