Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hobbi vadász szeretnék lenni....

Hobbi vadász szeretnék lenni. Milyen papirokat és milyen vizsgákat kell elvégeznem hogy vadászhassak?

Figyelt kérdés
Kérem csak komoly válaszokat irjatok fontos lenne...

2012. dec. 27. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Vadászengedély és fegyvertartási engedély.


[link]


Egy fórumot találtam, az első hozzászóló az oldalon leírja,mi kellett ahhoz, hogy vadász legyen, költségekkel együtt. 3 hónapos, úgyhogy szerintem még aktuális.

2012. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget!!
2012. dec. 27. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Állami vadászvizsgát kell letenni: [link]

Ebbe benne van a fegyverkezelési vizsga is.

2012. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hamár vadász akarsz lenni,akkor hivatásos legyél és ne hobbi,mert a hivatásos vadász legalább eteti télen az állatokat

Ja és nézd meg hogy mit lõsz,mielött tüzelsz

2012. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.....

Akkor hivatásoso vadásznak érdemesebb lenni??

2012. dec. 29. 23:29
 6/8 hun04 ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz de keresd meg az ott illetékes Vadász kamarát. Ott megmondják mikor lesz vadász tanfolyam és vizsga, továbbá kell fegyvervizsga amit valószínű ugyan ott fogsz letudni, ha mégsem akkor a rendőrségen is lerakhatod. Ha ezek a papírok megvannak, akkor kell pszichológia alkalmassági, erkölcsi bizonyítvány, és azután tudsz majd fegyvert vásárolni, de ez már egy másik téma, ha gondolod leírom azt is mert most változtak a törvények.
2013. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hun04 ***** válasza:
Hivatásos vadásznak ismerősök nélkül képtelenség elhelyezkedni (ebben a cipőben járok), úgyhogy nem tudlak biztatni, inkább csináld csak hobbiból!
2013. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a tanácsokat
2013. jan. 2. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!