Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehet belőlem vadász,...

Hogyan lehet belőlem vadász, és nem orvvadász? 38F

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a szomszédot az nem tudott nekem válaszolni, igaz full alkoholista. (Hja, egyébként vad-röfit akarok lőni...:)).

2012. márc. 29. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
jelentkezel egy vadásztársaságnál,leteszed a vizsgákat, és megkapod az engedélyt
2012. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja, és ha löttél vadröfit akkor kifizeted
2012. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sikeresen teljesíted az állami vadászvizsga követelményeit, erről a megyei vadászkamarában adnak tájékoztatást.


Ezek után végigjárod a lőfegyvertartás engedélyezésének kanosszáját, és megveszed a puskádat.


Ezek után keresel egy olyan társaságot, akinek a területén van vaddisznó. Befizetsz egy vadászatra, lövetnek veled olyat, amilyet szeretnél.


De ha 38 évesen annyire hülye vagy, hogy mosolyogva közlöd, hogy vad-röfit akarsz lőni, akkor inkább ne legyél vadász. A többi vadász, de legfőképp a vad érdekében. Az ilyen ember nem való vadásznak, ilyen komolytalan ember kezébe nem való fegyver.

2012. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok komolytalan; Vukkot, Bambit, vagy a Magyar Csodaszarvast se puffanthatom le??? Elvégre Tas vezérnek se volt ilyen kommunista rendszerű vadászengedélye; nem piált Kádárral, mégis kitűnő vadász hírében állt!!??
2012. márc. 29. 10:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát... nem csak a szomszédod full alkoholista.
2012. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bubobubo ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Szerintem vegyél egy ,,vadászós" PC játékot és vadássz de más lépéseket ne nagyon tegyél ez ügyben. Mivel ha eddig nem érezted szükségét akkor a vadászat nem neked való plusz amiket írtál az is erre enged következtetni. Egy kalappal a játékhoz :)
2012. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ha vennék egy nagy kertet, telket egy olyan megyében ahol sok az Állat, és bejönnének maguktól, azokat lelőhetném engedély nélkül? Ez a vizsga nehéznek látszik...
2012. ápr. 2. 21:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Hja, és szerintetek én hülye vagyok, mellesleg amikor az igazi vadászok az utóbbi 6 évben folyamatosan egymást, az üzlettársukat, saját magukat, a nénikéjüket, saját testvérüket, az erdész nénikéjét stb lövik le állatot véletlenül se. Akkor ők mennyit ihatnak...
2012. ápr. 2. 21:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Te most vagy egy nagyon rosszul sikerült troll vagy, vagy pedig egy nagyon rosszul sikerült ember.
2012. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénzed lehetsz vadász.


Amúgy többiek nektek nincs humorérzéketek? Szerintem nagy arc lehet a csávó :D

2012. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!