Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tételezzük fel hogy van 1...

Tételezzük fel hogy van 1 hely ami teljesen ideális a jegesmedvének és 1 tigrisnek-oroszlánnak is egyformán. Szerintetek HA mondom HA összekapnának melyk győzne?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 20:26
 1/8 _.-Akv-._ ***** válasza:

Szerintem a jegesmedve.

Ha a tigris bengáli tigris akkor ő.

2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik. Te mos itt két kb egyforma erejű állatot pakolsz össze, ahol már nem a faj jellegei, hanem egyedi képességek döntenek. Az nyer, aki éppen jobb kondiban vagy, nagyobb a tapasztalata vagy csak szerencsésebb.
2013. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én husánggal XD

De szerintem a jeges maci

2013. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sz.tem is a maci..azért 1tonnás állat.
2013. jan. 4. 00:20
 5/8 hun04 ***** válasza:
A medve, súlya miatt nincs ellenfele. Szibériai tigris találkozhat kamcsatkai medvével, ami ugyancsak nagy medve de a tigris biztos, hogy nem fog ellenkezni vele, mert nem lenne esélye. 200 kg 600-700 szemben nem kérdéses.
2013. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem is így van
2013. jan. 7. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én TV-be hallottam hogy azt mondták h. az oroszlán a Grizzly medve mellett(ami kisebb mint a jegesmedve) ''csak kis cicuska'' és eltörpül mellette.
2013. jan. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!