Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » 1 nap alatt 2 halott dámot...

1 nap alatt 2 halott dámot találtam. Ez betegség vagy mi? A betegséget én kizárnám mert apum vitt ki orvosságot a vadaknak arra a helyre ahol találtam.

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Apukád hivatalosan is ért a vadakhoz? Kicsit furi hogy pont azon a helyen pusztult el két vad ahol apud gyógyszert tett ki nekik
2013. febr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hun04 ***** válasza:
Igen egy kicsit fura. :-) Kifejlett egyedek voltak voltak, milyen ivarúak? Milyen gyógyszert vitt ki faterod?
2013. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem pont azon a helyen de az orvosságot a vadásztársulattól kapta ésmár 15-20éve vadászik.De az egyik tudom hogy 1 éves dám volt kis villákkal.Aztán még találtam onnan úgy 200,-re 1 őz koponyát gerinccel.És mégegy őzet.Farkas nemlehetett??(Szlovákiában élünk és sok a hegy meg hideg van.Lehetséges hogy lejöttek)
2013. febr. 3. 13:57
 4/7 hun04 ***** válasza:
Az is lehet végülis. Meg volt rágva, nyomok voltak?
2013. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hun04 ***** válasza:
Melyik részen laksz? Medve van a környéketeken?
2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Déli rész.Még volt rajta hús de az összesen azt vettem észre hogy csak a gerincét és a bordáit találtam.Valamelyknek a bőrét is de az 1-ik dám bika az csak félig volt meg.Aztis úgy vettük észre hogy a varjak ott forogtak körülötte.De a koponyájuk is bevolt törve.
2013. febr. 3. 16:02
 7/7 hun04 ***** válasza:
Akkor azok nem csak úgy megdöglöttek, lehet, hogy valami elkapta akár farkas, de lehettek akár orvadászok is, és csak a combját vágták ki. Ha van hó, akkor a nyomokból meg lehet állapítani.
2013. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!