Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Halljátok tegnap egyik haverom...

Halljátok tegnap egyik haverom nekem dobott egy halott sünt azt mondjátok meg hogy lehete valami bajom megmostam meg minden nem is viszket csak azt mondjátok meg hogy elkaphatoke valamit vagy maradandó károsodásom vagy ijesmi lehet e?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:24
 1/5 anonim válasza:
Hogy lehet ilyen valaki?
2012. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, agybajod az van, hogy lehet ilyen a haverod? Majd a te hulládat is dobálni fogják a sírba?? Nem értem hogy lehetnek ilyen emberek.
2012. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hallod lesz bajod hallod a süni terjeszti a maláriát azt modnom neked ha nem mész vele orvoshoz nagy bajod is lehet. Én haveromat is dibtam meg ilyennel hallod 2 hétig feküdt a kórházban hallod nem nevettem annyit utána rajta.
2012. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem csikart meg, meg is mostad. Gondolom nem tudjátok kb mikor pusztult el a sűni. De ha a haverod fogdosta, akkoakkor még nem olyan rég h bomlásnak induljon nagyon.

Nem lesz semmi bajod.

A haverodnak viszont kitaposnám a belét és szilánkosra tördelném a kezét. Szegény süni.

Egyébként aki így "jázszik" egy halott állattal a annak valami nincs rendben a lelkivilágával. Vagy legbelűl pszichopata.

2012. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy mit mostál meg és mi az ami nem viszket, de úgy gondolom, hogy elméletileg lehet bajod attól ha egy akármilyen döglött állatot hozzád vágnak.


Az állatokban/állatokon életükben is vannak az emberrel nem összeegyeztethető élőlények és egyéb dolgok, pláne a halál után, amikor azonnal megindul a bomlás, amivel ezek száma csak gyarapodik.


Minden vicc nélkül: én megkérdezném azért a háziorvosomat.


A haverodról meg csak annyit, hogy én nem biztos, hogy a haveromnak nevezném azt aki ilyet csinál.

2012. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!