Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat lábnyomait...

Milyen állat lábnyomait láthattam a Tokaji hegyen?

Figyelt kérdés
Kétszer akkora volt a lábnyoma, mint a tenyerem (átlagos tenyerem van) . Nem körhöz, hanem inkább ellipszishez hasonlított.

#állat #állat lábnyoma
2013. febr. 25. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Amik szóba jöhetnek ! Elküldöm :

[link]

2013. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lehet, hogy a Jeti volt, vigyázz, este ne mászkálj arrafelé egyedül a sötétben.
2013. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jeti , haha, nagyon vicces. Nem értem azt, hogy az ilyen ,,poénkodástól" miért érzik jól magukat egyesek.
2013. márc. 7. 23:46
 4/7 anonim válasza:

azért írtam ,mert mi lehet az, aminek kétszer akkora lábnyoma van, mint a tenyered? talán egy elefánt? de az mit keresne a Tokaji hegyen?


Vagy nem is lábnyom volt? lehet, hogy rosszul láttad, vagy összekeverted valamivel?

2013. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Medve, ha volt nyoma karmoknak, Biztos lejött a Kárpátokból.


Muraközi ló, ha volt patkóforma mélyedés a nyomban.


Kisfiú bottal rajzolta.


Kép nincs róla?

2013. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi egyszer ott sátraztunk és valamilyen tüdőbeteg állat hangját hallottuk éjjel. Gyorsan haladt. Először messziről jött a hangja, aztán közelebb jött hozzánk.


Vagy egy órán át hörgött hangosan a sátor mellett, olyan hangom, amilyet én még nem hallottam.


Nem tudtuk hogy mi az, elővettük késeket, de hát annyira paráztunk hogy nem mertünk kinézni sem a sátorból és a lámpát se mertük felkapcsolni.


Szerencsére az állat egy idő után továbbment. Na de ezután az élmény után másnap már a kempingben sátraztunk tovább.


Szóval vannak ott félelmetes dolgok. A lábnyomokat nem néztük, nem tudom mi lehetett, de talán ugyanaz. Az biztos hogy nagy méretű állat volt, legalábbis olyan hangja volt valahogy.

2013. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Izgalmas és ijesztő. Én is hallottam azon alkalommal valami hatalmas hangot, amit nem tudtam beazonosítani (állathoz kötni) . Ez körülbelül egy hónapja volt.
2013. márc. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!