Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyek azok az állatok amelyek...

Melyek azok az állatok amelyek régen éltek Magyarországon de kihaltak innen és most újra betelepülnek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

istenem, muszáj a hülye hiénáddal már ide is betoppannod? megmondanád hogy annak mi köze van magyarországhoz? ne legyél már ennyire kretén, bár, már a te kérdésednél is kifejtettem z intelligenciádra vonatkozó véleményem, de nem győzöm ismételni magam...inkább tanulj még egy keveset...


(amúgy bocsi az off-ért de már szabályosan idegesít ez a gyerek a hiénázásával...)

2013. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hiénás kérdésekkel már én is torkig vagyok.

Ha nagyon nagyon elnéző akarok lenni, akkor annyiban igazat adhatok neki, hogy Magyarország területén valóban éltek hiénák is. De nem most, és nem fognak visszatelepedni sem. Más éghajlati viszonyok uralkodtak nem kevés évvel ezelőtt.

2013. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Állítólag a vadbaromból kevés volt nálunk de én is úgy tapasztalom hogy túlságosan el terjedt lett!
2013. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg itt van egy videó amit ha megnézel mindenre megtudod a választ! Tehát a videó linkje: [link]
2013. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hiuz, medve, farkas, hód
2017. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!